Wpis z mikrobloga

Mam DJI Spark. Od jakiegoś czasu mam problemy z płynnością obrazu na smartfonie. Najpierw kupiłem jakiś zwykły kabel OTG za parę groszy na allegro, który po niedługim czasie pękł przy wtyczce, kupiłem więc w Media Expert podobny (za 15 zł) no i w sumie obraz jak się ciął, tak się tnie. Na wifi to już w ogóle pokaz slajdów i problemy z łącznością. Jaki kabel polecacie? A może problem leży po innej stronie?
Zrobiłem FCC mode praktycznie od początku latania.

#drony #pytanie #technologia #dji #spark
  • 12
@ZglaszamToDoProkuratury: Jak masz oficjalną, najnowszą wersję apki to nie działa Ci już mod FCC który zrobiłeś na początku, teraz trzeba całą apkę modować żeby mieć FCC. Do tego w oficjalnej nie ma manualnego wyboru częstotliwości na jakiej latasz więc przełącza się 2.4/5.8 nawet w czasie lotu i wtedy potrafi się przyciąć. Zrób sobie własną apkę z modami jakie chcesz:
https://github.com/Bin4ry/deejayeye-modder
tu masz opis:


@Schrebatsky:

Jak masz oficjalną, najnowszą wersję apki to nie działa Ci już mod FCC który zrobiłeś na początku

O tym nie wiedziałem. Już sam nie wiem w czym jest problem, nawet na wifi w bardzo bliskich odległościach mam przycięcia i gubienie łączności.
A ta apka z modami raczej odpada. Powinno przecież działać wszystko bez dodatkowych kombinacji.
Jak masz oficjalną, najnowszą wersję apki to nie działa Ci już mod FCC który zrobiłeś na początku, teraz trzeba całą apkę modować żeby mieć FCC.


@Schrebatsky: oczywiście nie jest to prawda. Wczoraj robiłem FCC na nowo bo sobie przypadkiem wyłączyłem. Procedura standardowa - floater i jazda.