Wpis z mikrobloga

#polityka #neuropa #4konserwy #niepopularnaopinia #lgbt #heheszki #nauka #technologia #medycyna #wygryw #triumrozumu #bekazkatoli #swiat #przyszlosc

Odnośnie osób trans uważam, iż jest to coś wspaniałego, że obecna technologia pozwala nam zmieniać naszą fizyczną powłokę i dostosowywać ją do naszego umysłu, który wszakże jest nadrzędnym czynnikiem naszej egzystencji. Czasami kiedy przeglądam te transformacje to nie jestem w stanie odróżnić kobiety, która stała się facetem od faceta od chwili urodzin.Niektórzy wyglądają nawet lepiej niż ja, facet z krwi i kości (zazdro xD). Oczywiście zdarzają się też takie przypadki, że efekt tych zmian, cóż, nie jest IMO zbyt pozytywny fizycznie, no ale co mnie tam. Przecież to nie moje ciało. Po prostu jestem zafascynowany siłą, jaką daje nam technologia i jej możliwości kształtowania rzeczywistości. Człowiek już nie jest niewolnikiem nie tylko sił przyrody, ale i jej biologicznych praw.

Niech zabobony i ciemnota boją się postępu. Ja z otwartymi rękami witam przyszłość i kiedy tylko będzie można pozbywam się cielesnej powłoki i przenoszę się do wirtualnej rzeczywistości lub metalowego ciała. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Katolstwo niech płacze i rozrywa szaty, że degeneracja, prawo-zjebom niech się w dupach gotuje od bólu, tego nikt nie powstrzyma. Wszelka religia upadnie - to jest nieuniknione. Nic nie może hamować jednostki i jej wolności do decydowania o sobie. Nawet sama natura, którą złamiemy i padnie do naszych stóp.
  • 5
  • Odpowiedz
@Dawidino: Mnie zastanawia jak nasze ludzkie religie poradziłyby sobie gdybyśmy nawiązali kontakt z inteligentnymi formami życia z innego miejsca wszechświata? Pewnie jakiś imam czy pastor wmawiałby nam, że oni też zostali stworzeni przez Boga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz