Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
#recenzjayerby
#yerbamate #yerbamatewykopclub

Witam wszystkich siorbaczy i nie tylko!
Jako, że na tagu ostatni wpis pojawił się miesiąc temu, nie ukrywam również z mojej winy, postanowiłam przywrócić tu trochę życia.

Na wstępie chciałabym zaprosić wszystkich do recenzowania suszy, które wpadną w Wasze ręce oraz do obserwowania tagu #recenzjayerby ( ͡ ͜ʖ ͡).

Żeby nie wołać ludzi na próżno dodaję recenzję
CBSe Silueta Naranja LINK
Nie jestem fanką aromatyzowanej yerba mate.
Dostałam próbkę tego suszu, także postanowiłam podzielić się moimi przemyśleniami.

CBSe Silueta Naranja, to delikatna aromatyzowana yerba o smaku pomarańczowym z dodatkiem ziół, które ułatwiają trawienie.

Przy pierwszym zalaniu w powietrzu rozchodzi się mdły, słodkawy zapach pomarańczy. A bardziej skórki pomarańczowej.
Szlamiasty napar dostarcza naprawdę wielu smakowych wrażeń. Wyczuwam lekki, mandarynkowy posmak, a także cedron i o dziwo...
...miętę.

Zaskoczona piję dalej i odkrywam aromat różany (nie tak intensywny jak w przypadku Rosamonte, ale jest!).

Kolejne zalania nie wnoszą nic nowego, przy piątym zaczynam bardziej czuć wodę niż yerbę. Może to kwestia jakości próbki, nie wiem.

I to by było na tyle, zachęcam Was do dyskusji i dzielenia się własnymi doświadczeniami z tą yerbą i nie tylko!
#recenzjayerby <------ klikaj obserwuj po więcej contentu.

Pozdrawiam wszystkich cieplutko i życzę miłej niedzieli,
Sofa
Sofa - #recenzjayerby
#yerbamate #yerbamatewykopclub 


Witam wszystkich siorbaczy i ...

źródło: comment_nGj9jQ7bEAJnr4BpouMW8j8LJJYSULKd.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Zapomniałam wspomnieć o pobudzeniu jakie daje ta yerba.
Z przykrością muszę stwierdzić, że znikome ( ͡° ʖ̯ ͡°).
  • Odpowiedz
  • 2
@Sofa ale ja dawno nie piłem yerby :( ale recenzja zacna, wolaj dalej w razie czego a i ja pamiętam aby to robić :)
  • Odpowiedz
  • 2
@Sofa zauważyłem, że kawa na mnie działa jakoś ostatnio skuteczniej niż yerba więc pije kawę w pracy, a pracuje dużo i dużo nocą. Tylko w wolne dni yerba zostaje ale mam wtedy zazwyczaj też mało czasu aby zrobić i pić cały dzień - espresso jest szybsze :D
  • Odpowiedz
@Sofa:
Proszę umieszczać więcej recenzji :-}
Zawsze dam Pani +, ciekawie się czytało.
Pozdrawiam Panią i życzę miłego dnia :-}

@Fevx:
Czas na przerwę od kofeiny( ͡° ͜ʖ ͡°). Może jakaś Yerba z dodatkiem guarany + żeń-szenia? (opcjonalnie dodawać osobno)
Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia :-}
  • Odpowiedz
@Fevx:
Panie, niektórzy nie piją Yerby, a latają jak samoloty #pdk :-}
A tak na poważnie, to amfetaminy i takich tam nie polecam, ja to mam o tyle dobrze, iż w nocy mi się dobrze "pracuje", nie ma to jak napisać sobie jakiś kod o 2:00 czy tam 4:00 :-}
To jest zagadka, szczerze to nie wiem( ͡º ͜ʖ͡º).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DonislawDev: Dzięki! Czekam na Twoje recenzje :].

@Fevx: Też bym mogła pewne środki polecić, ale wiem, że stronisz :>.

@baloth: O tak, dlatego właśnie nie jestem fanką ich yerb. Jak dorwiesz, daj znać! :) Pozdro!
  • Odpowiedz
  • 1
@Sofa wróciłem do domu niedawno. Testów nie robią, znaczy może czasami tak ale nie widziałem niekiedy odkąd pracuje tam 9 miesięcy.
  • Odpowiedz