Wpis z mikrobloga

Witajcie.
Czy znajdę tutaj graczy tej przepięknej gry mmorpg?

Mogą być to osoby które kiedyś grały lub grają.
W wakacje startuje beta mojego serwera i szukam osób które weszły by przetestować serwer pod względem błędów, niedociągnięć itd. Beta przewidywana na 200 osób.
Za aktywne uczestniczenie w becie przewidywane są nagrody. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#metin2 #gry #grypc #grykomputerowe #mmorpg
Osoby które się zgłoszą zostaną poinformowane o becie 2 tygodnie przed :P
sztokula - Witajcie. 
Czy znajdę tutaj graczy tej przepięknej gry mmorpg?

Mogą by...

źródło: comment_MmmMhEGOBcwlaoHsLrhFVyBACuG6tZK8.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@harnas_sv: Trzy miesiące temu miałem serwer który nie wypalił ale nie przez ilość błędów na serwerze a przez błąd z itemshopem oraz przez przykrą sytuację z homepay.pl
  • Odpowiedz
@sztokula: Ja też się zgłaszam.
Tylko nie napisałeś nic odnośnie serwera.
Czy to ma być easy, medium czy hard?
W jaki sposób chcesz przyciągnąć 1k graczy na start? Było wiele serwerów, które też tak chciały a nie pykło, bo administracja, bo problemy, bo nudy, bo bugi.

Aktualnie ciężko zarówno o stabilny, dobry serwer jak i o wartościowych graczy, którzy chcieliby
  • Odpowiedz
@Scooterek: Serwer Medium. Zajmuję sie reklamą i umiem zareklamować wszystko na dużą skale. Reklama Facebook, Youtube, Ponad 10k numerów, i możliwe że reklamy sponsorowane na YT. W jaki sposób przyciągnąć ? Chcemy zatrzymać ludzi i przyciągnąć przez pare rzeczy o których zaczniemy mówić pod koniec wakacji ponieważ wypuszczenie takich informacji będzie skutkować #!$%@? pomysłu.

Miałem tylko jeden który padł po 3 dniach, na starcie było ponad 1500 osób. Dzięki temu
  • Odpowiedz