Wpis z mikrobloga

O rzekomym Burdelu w mieszkaniu posła PO - 80% programu, o pośle Pięcie - 10 sekund xD

Poza tym czemu jest SLD a nie ma korwina? też prawie wszedł do sejmu. Są jacyś wolni i solidarni (Andruszkiewicz xD) i ziomek którego w ogóle nie znam z jakiejś organizacji społecznej. Lol, oddajcie moje pieniądze płacone na to szambo

#tvpis #polityka #woronicza17 #korwin
  • 5
  • Odpowiedz
Poza tym czemu jest SLD a nie ma korwina?


@Rizzo: SLD zdobyło mandaty do sejmików wojewódzkich czy parlamentu europejskiego. Znamienne, że nie podałeś partii Wolność tylko jego lidera. Spokojnie można zaprosić jak SLD jak i Wolność i Razem. Partie, które stale są uwzględniane w sondażach, startowały w całej Polsce w poprzednich wyborach sejmowych oraz otrzymują subwencje budżetowe w ramach przekroczenia 3% poparcia.

Są jacyś wolni i solidarni


@Rizzo: Koło poselskie
  • Odpowiedz
@Strain: Dzisiaj zaczęto od tematu 'europejskiego' - Korwin też zdobył mandaty do europarlamentu. A co do Wolność <> Korwin - no masz racje, może być ktoś z Wolności, mnie tam wszystko jedno :)

  • Odpowiedz
Korwin też zdobył mandaty do europarlamentu


@Rizzo: Nie, mandaty zdobyło KNP. Korwin co najwyżej zdobył mandat, a nie mandaty, z list Nowej Prawicy.

A co do Wolność <> Korwin - no masz racje, może być ktoś z Wolności, mnie tam wszystko jedno :)


W tym przypadku słabo świadczyłoby to o partii, jeśli jest tylko jedna osoba (jak jakiś kult jednostki). Dla mnie gdybym miał oceniać z boku to nie jest to
  • Odpowiedz
@alphabeta: Że taka sytuacja miała miejsce, Czarnecki coś tam powiedział 5 sekund, potem Rachoń rzucił, że jeśli ktoś z państwa ma ochote sie odnieść to prosze, a tymczasem przechodzimy do najważniejszego tematu według sondy xD
  • Odpowiedz