Wpis z mikrobloga

Mireczki możecie powiedzieć co wy #!$%@? #!$%@? za przeproszeniem? Wstaje sobie rano, przecieram oczy, biorę wodę do picia. Sprawdzam emaila, przygotowuje materiały do nauki Unity, odpalam GG. Odpisuje na wiadomość od koleżanki, klikam sobie ziewając "Losuj rozmówcę" (mam ustawione kobiety 18-22). Nagle pisze do mnie jakiś typowy #przegryw z wykopu. Pyta co tam u mnie, odpowiadam mu choć zdziwiony jestem faktem, że pisze do mnie facet po 30 o tak wczesnej porze. Zapisuje na kartce czego dzisiaj mam się uczyć, jakieś tam podsumowanie tygodnia etc. Koleś mnie poprawia (napisałem, że wstałem, a on na to, że chyba się obudziłem) czego nie lubię ale #!$%@?. Mówię no może i tak choć budziłem się dzisiaj już z 3 razy hehe. Kolejna wiadomość, koleś mnie pyta czy nie zostaniemy kolegami. No #!$%@?, serio? Czy wy kompletnie nie potraficie nawet z innymi facetami rozmawiać? Mając ponad 30 lat? Jeśli wasz smalltalk ogranicza się do "Cześć, co tam?" oraz "Zostaniemy znajomymi/kolegami ?" to nie dziwię się, że nikt nie chce z wami gadać i tak ciężko znaleźć wam dziewczynę. Weźcie wyjdźcie na dwór, podsłuchajcie jak rozmawiają normiki i uczcie się interakcji z innymi osobami póki jeszcze nie jest za późno ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegryw #logikaniebieskichpaskow #gownowpis
  • 18
@about-that: Ale tutaj nawet nie doszliśmy do tego na jaki temat moglibyśmy pogadać tylko z grubej rury koleś pyta czy zostaniemy kolegami xD. Bez kitu, przecież to tak nie działa. Ja żadnego kolegi nie pytałem czy zostaniemy kolegami, a dziewczyny czy będzie moją dziewczyną. Takie rzeczy po prostu wychodzą spontanicznie, pod wpływem rozmów i akcji. Jak chciał ze mną porozmawiać na temat wędkarstwa to mógł rozpocząć rozmowę od tekstu w stylu
@huwer1001: Serio? Da się? Ja chciałem swoje stare odzyskać to mi odpisali, że wiadomości, kontaktów nie mają już w bazie danych więc jedyne co mogą mi oddać to mój stary numer. Czuje się źle człowiek ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@ZdolnyAleLeniwy: Idąc Twoją drogą myślenia to pisząc na wykopie automatycznie stajesz się przegrywem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale tutaj nawet nie doszliśmy do tego na jaki temat moglibyśmy pogadać tylko z grubej rury koleś pyta czy zostaniemy kolegami xD. Bez kitu, przecież to tak nie działa.


@AnonimoweLwiatko: ty, ale zdaj sobie sprawe że taki typowy wykopek spierdonek to jednak był pogardzany od gówniaka, i nie miał absolutnie żadnych szans nauczyć sie rozmawiać z ludźmi bo był odjebywany na starcie. Takie przegrywy zatrzymały się społecznie w wieku 12 lat.