Wpis z mikrobloga

W sumie nie wiem co mam na ten temat myśleć,z jednej strony mamy gościa który prawdopodobnie nie ma własnego życia prywatnego,przez co śledzi i hejtuje jakiegoś typa z YT.

Z drugiej mamy właśnie Rafonixa(nie wiem czy to patus czy nie,nie oglądałem nie wiem nawet kto to jest,nie będę się na ten temat wypowiadał) który mógł słusznie poczuć się bardzo źle wiedząc że jakiś typ go śledzi i w necie publikuje adres i fotkę domu.

Jakie są rozwiązania?

1) Założysz sprawę w sądzie na typa że cię stalkuje i publikuje twój adres zamieszkania(co kosztuje dużo kasy i trwa bardzo długo)
2) Dasz mu w ryja(co miało miejsce)
3) Nakręcisz na niego hejt w sieci publikując jego twarz i szukasz gdzie hejter mieszka (co skutkuje zrujnowaniem psychiki takiego człowieka)
4) Olewasz i masz to w dupie(co powoduje że hejter czuje się bezkarny)

Co wam chcę powiedzieć,co jest lepsze dać hejterowi plaskacza w ryja czy może zniszczyć jego psychikę hejtem który może go zrujnować do końca życia i skutkować samobójstwem ?

Otóż każdy kto działa publicznie(ja również) musi sobie zdawać z konsekwencji swoich działań i jeżeli ktoś narusza drugiej osobie prawo do prywatności ( a takim jest bez wątpienia publikowanie adresu i zdjęcia mieszkania) to musi wiedzieć że może ponieść konsekwencje takie czy nie inne ze strony poszkodowanego,nie ma tu dla mnie znaczenia czy jest to osoba publiczna która lubię czy nie,osoba publiczna również ma prawo do prywatności.

Dlatego właśnie potrzebujemy porządnego szybkiego i sprawnego sądownictwa,tak aby sąd mógł już w kilka miesięcy wydać wyrok i zmusić takiego hejtera do przeprosin oraz nakazać wypłacić odszkodowanie przez stalkera w stosunku do osoby nękającej.

Właśnie dlatego że nie mamy sprawnego systemu sprawiedliwości,to ludzie wymierzają sprawiedliwość poprzez pięść,co oczywiście również jest naganne.

#rafonix #patostreamy #kuracja #takaprawda #polska
Kielek96 - W sumie nie wiem co mam na ten temat myśleć,z jednej strony mamy gościa kt...

źródło: comment_xnGlTAqMlL994KXdn39Rdv53LMS7ylhQ.jpg

Pobierz
  • 3