Wpis z mikrobloga

@gg_jap: Ojej zazdroszczę (,) Ale Nowe Miasto i Rataje - susza. Mam już dość tych ostrzeżeń IMGW o burzach, powinni podawać ostrzeżenie dla Wielkopolski z wyłączeniem Poznania. I 15 minut deszczu to za mało, żeby nadrobić miesiąc bez opadów. Tragedia.
  • Odpowiedz
@Sepia: no to tak, zdecydowanie malo, w tygodniu ogolnie codziennie bylo ze maja byc burze, a nic nie pokropilo nawet ;) dzisiaj tak samo pewnie, nawet nie biore nic przeciwdeszczowego na miasto, bo szkoda nosic :P
  • Odpowiedz
@gg_jap: Właśnie. Nawet teraz Accuweather pokazuje dla mojej dzielnicy: burza z deszczem, a za oknem... pełne słońce i bezchmurne niebo :( Ech...
  • Odpowiedz
@Hfishman1: @Sepia: @RoundStic: Z kolei 25 km na południe tak #!$%@?ł deszcz u mojej babci że kurczaki zaczęły pływać, rozwaliło asfalt, wylało gnój na podwórko, zalało piwnice. Ciotka - miejscowość obok - grad strzaskał cały ogródek, wszystkie warzywa i owoce, a ryneczek w mieście pływał.
  • Odpowiedz
@agdybytak: Współczuję (,) Mam nadzieję, że straty nie są duże, że jakoś da się je odrobić. Straszne jest to, że te opady tak nierównomiernie się rozkładają, tu susza, tam powódź... Niedobrze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz