Wpis z mikrobloga

Siemano mircy, mam takie pytanie, gdzie można sprzedać lub wymienić takie urządzenie jak Arduino XBee Schield, posiadam to, jako nowe kosztuje około 140zł. Ja zdobyłem to po kosztach, i z chęcią bym się z kimś wymienił, bo z jednej sztuki pożytek średni, a na moje potrzeby jest to trochę zbyt profesjonalne. Mam wersje z "chip antenna"
Mógłbym się z kimś zamienić za chociażby 4 wierszowy LCD na HD44780 plus konwerter I2C ew. jakieś silniki DC z przekładniami i kołami.

Posiadam jeszcze Atmega 644PA w obudowie DIP, nieużywaną, z tego co widziałem to na allegro są po 40zł za sztukę. Ja mógłbym oddać bez problemu choćby za klona arduino.

Posiadam jeszcze OLIMEX AVR JTAG ICE, jest to programator do atmeg pod starą wersję atmel studio, klon oparty o atmege 16 i układ FTDI, też mógłbym bez problemu za coś wymienić.

Ogólnie czy znacie jakieś fora na których ktoś mógłby być tym zainteresowany, u mnie zalega, i średni z tego pożytek.

#arduino #atmega #avr #xbee #zigbee #jtag #atmel
unitrax - Siemano mircy, mam takie pytanie, gdzie można sprzedać lub wymienić takie u...

źródło: comment_yydHJxmxtIZY5IPX4ZhaFnheTPbIDZsW.jpg

Pobierz
  • 5
@Malinozaur: Masz pełną sesję modułu na PW włącznie z modułem na uruchomionym Arduino Mega. Jak jesteś zainteresowany, to jak najbardziej mogę się zamienić. Z wyświetlacza będę miał więcej użytku niż z 1 modułu.