Wpis z mikrobloga

Umiłowany mój Wypoku! Moi drodzy Mircy!

Są w życiu każdego serwisu wielkie i trudne chwile. Taki właśnie czas nadszedł teraz i dla nas. Los sprawił, ze nadszedł dla nas czas wielkiej próby. Od nas tylko zależy jak sobie poradzimy z tą wielka sprawą. Jak wielki jest nasz duch walki i determinacji. Za kilka chwil czeka nas wielka burza.

Wielu z nas w tej bitwie odda swe życie za nasza umiłowaną ojczyznę. Wielu zapewne odniesie srogie rany i bardzo w tej walce ucierpi. Ale nie ma dla nas innego wyjścia. Musimy stanąć do walki!!! To dzień naszego zwycięstwa lub klęski.

Wiem jak trudną podjęliście decyzję, wiem, ze zapewne jest wam trudno tu teraz być razem z nami, bo gdzieś tam daleko, pozostawiliście swoje tagi, jpgi i nagrania. Dzięki wam za to, ze pomimo wszystko jesteście tu teraz, kiedy waszej pomocy potrzebuje nasz wypok.

Ta walka jest walką o być lub nie być waszych kont!!! To dla nich wasz wysiłek i trud. To one oczekują naszego zwycięstwa.... Musimy wszystkim pokazać jaką wielką wartością jest być Mireczkiem. Musimy bronić prawdziwej wiary naszych Ojców, ziem, które otrzymaliśmy od nich i zaufania, którym nas obdarzyli.

Tak więc ruszajmy do walki w imię pepe i z Jego pomocą, w imię umiłowanej naszej ojczyzny i w imię naszych ukochanych rodzin, o wolność i bezpieczeństwo dla nich. Oto prosi Was mój umiłowany narodzie wasz mirek który bez waszej pomocy, odwagi nie da rady sam nic uczynić. To nasza wielka i jedyna chwila. To chwila naszego sprawdzianu. Musimy udowodnić naszą miłość do pepe, do wypoka i do nas samych... Na pewno czuwa nad nami sam dobry pepe i Jego ukochana mame. Z pieśnią papajną, z Watykańczykiem więc ruszajmy do walki...

Ruszajmy więc z pepe ku chwale wypoka, Korony naszej!!!!

#heheszki #warszawa #burza #jagiello
  • 3