Wpis z mikrobloga

patrze na ten filmik z Rafatusem i co jak co ale trzeba przyznać że glonojad zajebiste dymy zrobił azorowi, nasz menel na bank się nie spodziewał!
Myślał niewątpliwie że się cichaczem urżnie wódą, następnie jak tylko wytrzeźwieje to machnie 'sober' streama na któym będize udawał że radzi sobie z miętówkowym nałogiem jak Pani woźna w gimbazie z odetkaniem muszli klozetowej

a tu jeden filmik nagrał glonojad i w minute wyjaśnił miętówkowego króla . ,rozprawił się z nim jak pudzianowski z najmanem i wykop z guralem jednoczesnie.
moze glonojad na wysokie IQ nie wyglada, ale w porównaniu do hanki która na łeb sobie dała wejść jak suka z cieczką na widok rudego kundla, to jest naprawdę inteligętną laską
jeszcze jak mu pocisnęła: ''tam jest Twoje miejsce, tam jest Twój dom, do usranej śmierci będziesz tam siedział '' to jebnąłem ze śmiechu, a zaczęła bardzo łagodnie rozmowe z mitomanem "Rafi jak się czujemy", jakby chciała wesprzeć duchowo nawalonego azora, a tu taki chhuuj :)
jak narazie niewątpliwie najlepszy pato dym w tym miesiącu
#rafatus
  • 16
@Maurycy0621: chodzi o to że Rafał był 2-gi raz w psychiatryku i obiecał że kończy z drunk streamami i alko nałogiem, idzie do AA , oraz do normalnej pracy na magazynie no i zamierza żyć jak normalny szary człowiek
chyba mieszkał u tej ultraagnes i pewnie obiecał jej że nie tknie alko
no ale miętówka pokusa straszna i Rafatus 2 dni nie wytrzymał i się urżnął w trupa.
gdzieś pod tym
@patrzpan z rafatusem jest taki problem że dla niego nie ma dna
Człowiek który tam ląduje traci wszystko prace dom rodzine dzieci nie chcą z nim utrzymywac kontaktu przyjaciele sie odwracają
Ale nasz prezes tego nie ma wiec nie ma też czego tracić dno jako takie dla niego nie istnieje no bo co mu sie stanie szef z roboty go nie wywali bo nie ma szefa żona sie z nim nie rozwiedzie
@marcin343 Dla mnie kompletnym dnem był widok bezdomnego chudego jak szczapa, w obsranych i obszczanych dżinsach, w kurtce ze skaju leżącego pod sklepem i rzygającego serkiem waniliowym - gdybyś nie wiedział to chlanie wykańcza żołądek i jeśli człowiek nie jest w stanie nawet takiego serka zjeść to właściwe już koniec
@patrzpan: chyba nie chce mu pokazać że jest nikim (zresztą on o tym raczej wie, więc po co :D) ale raczej chce go ratować, tak mi się wydaje, jakby chciała się go pozbyć ze swojego życia, to by wywaliła na zbity pysk i urwała z nim kontakt
A że jej starania o jego trzeźwość na nic się nie zdały, mimo że nawet pozwoliła obszczatusowi u siebie mieszkać byle by nie chlał
@patrzpan ja myślałem że szczatus sie otrząśnie jak trafił do szpitala z 4,8 promila w oszczanych gaciach zarzyganej bluzce tą fote z izby przyjęć widział kazdy leżał nieprzytomny z otwartą gębą wyglądał jak trup ,serio myślalem ze wystraszy sie tego jak blisko był śmierci a on następnego dnia zrobił streama z OIOM-u wtedy pozbyłem sie złudzeń to jeden z tych meneli którzy zapiją sie na śmierć bezdomny w altance srający szczający i
Ta przemowa glonojada jest bezcelowa szczatus jest pijany dociera do niego co drugie słowo a sensu i tak nie zrozumie zaraz rzygnie walnie sie spać a rano nic nie będzie pamiętał moze warto pogadać z nim na trzeźwo i przede wszystkim on ma za duzo wolnego czasu zadnych obowiązków powinien isc do roboty byle jakiej zeby czymś zapełnić dzień
@patrzpan ja na szczęscie nie mam takich doświadczeń ale tak na logike wstaje rano zje bułe z żabki i co dalej?nuda połazi bez celu po warszawie sam bo zna tu jedynie glonojada a ona ma też swoje sprawy jak wroci do domu tez jest sam ile tak można dzień,dwa,tydzień to szuka jakiegoś rozweselacza ,wcześniej jak mieszkał z marlenką było to samo zamkneli sie w jednym pokoju odizolowali od świata wychodzili tylko do
@marcin343: dokładnie o to chodzi, gdy nie ma się celu w życiu, nie trzeba rano wstać do roboty, nie ma się na utrzymaniu rodziny, 0 stresów, 0 zmartwie, no i nie ma się noża na karku że jak nie zarobisz na własne utrzymanie to nikt Ci nie pomoże, to wbrew pozorom można ześwirować, a jak ma się jeszcze do tego kase którą nie wiemy na co wydać to z nudów można