Wpis z mikrobloga

Sorry na wstępie za składnie etc ale mnie aż telepie, że takie zdradzieckie żmije pełzają tuż za rogiem...

WItam zebranych,
Jak widze, że właściciel tej firmy nadal prowdzi działalność w naszym pięknym kraju, to aż słabo mi się robi... Facet nawalił długu na gruby piniąc, stworzył inną firmę, zmienił regulamin oraz nieleglanie przeniósł strone i aktywa do innej frimy...
Oszukał ludzi, firmy i nadal będzie oszukwać. Zmienił nazwe jeszcze zadłużonej firmy by nie kojarzyła się z marką xD
btw długu - mały namiastek firm, które chcą odsprzedać dług ...
Nie wspominam o pracowanikach którzy nie otrzymali swojego wynagrodzenia w 100% .
Linki:
dlugi.info
niezaplacone.info
W tutaj relacja jednego z byłych kurierów:
Brak pełnej wypłaty
I teraz stratują na warszawe ... Pewnie jest jeszcze więcej osób które miały nieprzyjemności z tą firmą i jej właścicielem.
Podsumowując - interesy, jakość prowadzenia biznesu oraz współpraca jest na poziomie niskim i zdradzieckim.
#wooopit #kooorier #wroclaw #warszawa #kurier #noszkurde #zlyczlowiek

Współczuje tylko osobom, które łykają kity właściciela - pana e.
  • 12
@IO-IO-IO możesz napisać coś więcej, wrzucić skan umowy bez danych czy coś?
Bo z jednej strony wygląda to bardzo źle, z drugiej trochę jak kampania nieuczciwej konkurencji.
Wołam @W_P_K, może coś wie na ten temat a może właśnie nie i nieświadomie kooperuje z szemraną firmą
Gdybyś chciał wrzucić więcej szczegółów które potwierdzą temat to użyj również tagu #jedzenie71 i zrób nowy wpis
@krave: Od firmy która wytwarzała oprogramowanie po kuriera który jeździł za półdarmo po mieście ... o osobach któe rozliczały tę firmę nie wspomnę... wystarczy się pochylić nad krs-em był Wooopit jest W MEDIA - a regulamin zmieniony z dnia na dzień na inną firmę (Kooorier)... Pan WPK sam się z nimi dogadywał - zresztą nie ukrywa że robi artykuły "z współpracą" innej firmy ale to powszechna praktyka wśród recenzentów - czy
btw nie wiem czy właściciel z ul. Promień wie, że tam jest zarejestrowana jakaś spółka xD bo fizycznie i tak wszystkie aktywa są w Kooorier...