Wpis z mikrobloga

Z cyklu "kurła kiedyś to było": lata 2009-2011, moje najlepsze lata w tej grze, na początku nie było żadnych pieprzonych czapek (chociaż je jeszcze je przeżyję), bronie na wymianę były dwa na każdy rodzaj w każdej klasie, zero #!$%@? skrzynek, gra nie była f2p więc mało było noobów.

Pamiętam swoją klanową grę, gdzie skillem na europejskiej scenie klanowej zahaczałem na poziomie mid/mid+, swojego czasu uważałem się za zawodnika powyżej średniej polskiej społeczności, ale niestety gra się #!$%@?ła, czas było dorosnąć i gra poszła w odstawkę.

Dzisiaj instaluję grę, zobaczę jak to wygląda, aż się boję.

#tf2 #gimbynieznajo #nostalgia #steam
Pobierz laress - Z cyklu "kurła kiedyś to było": lata 2009-2011, moje najlepsze lata w tej gr...
źródło: comment_MaqG1NwslOKCdWGNUYnwDbYTyNYmAyDg.jpg
  • 46
@laress To byli czasy. Na samym początku 2010-2011 gierka była mega. Zero dodatkowego syfu w postaci czapeczek, majteczek itd. Swoją drogą nie miałeś tego samego nicku w TeFie co na wypoku?
@laress: uuu... co prawda grałem jak już było f2p, ale nie żałuje żadnej z 1300 godzin przegranej w tę grę. Pamiętam jak jakieś 6 -7 lat temu grałem po szkole na serwerach Legion of Ponies do 3 rano, gdzie wszyscy byli jacyś pozytywni. No i te godziny spędzone na Mario Kart :c Dzisiaj jak wchodzę to gram głownie na Dustbowl only parę rundek i koniec.