Wpis z mikrobloga

@Niewinnyk: szczerze mowiac wydaje mi sie, ze poszukiwania beda dlugie i ciezkie. Bardzo latwo jest sprzedac takie auto bo jest wiecej ludzi chcacych kupic niz sprzedajacych. Dodatkowo jesli auto faktycznie jest zadbane, to sprzedajacy zdaje sobie sprawe z tego, ze ma chodliwy towar i rzuca wysoka cene
@Niewinnyk: zabiles mi cwieka bo alurat z tym silnikiem w avenie sie nie spotkalem. Powaznie. Tak czy inaczej te bodaj 110km moze byc malo do takiego auta. I chyba sa jeszcze rzadsze niz 1.8 ;)
@novylol ogólnie to avensisa z tymi silnikami ciężko znaleźć. Kto ma to trzyma. A odnośnie 1.8 na temat brania oleju coś ciekawego powiesz? Wiem że po lifcie problemu nie było. Spotkałem się z różnymi opiniami o przedlifach. Jedni mówią że nawet 1l/1000km inni od wymiany do wymiany bez dolewania. Coś ci wiadomo od czego to zależy?
@Niewinnyk: owszem braly olej bo czesto pierscienie nie trzymaly. Odnosnie ilosci oleju, nie ma reguly. Nawet litr? Moim zdaniem to i tak niezle. Zdarzaly sie przypadki ze Toyota na swoj koszt wymieniala klientom cale silniki. Ale generalnie z wlasnej inicjatywy nikt sie nie zglaszal na remont bo sie poprostu nie oplacalo