Wpis z mikrobloga

Miruny #potrzebnylekarz #medycyna
Warto tym czymś zawracać dupę ludziom na sorze? Do tej pory trochę się wchłonęło. Uraz z przed 2 tygodni podczas grania w piłkę, po faulu bolał mnie piszczel ale stwierdziłem, że to tylko stłuczenie, nic nie było widać. Dzisiaj na rowerze poprawiłem pedałem i momentalnie urosło xDDD

Edit: tak, trochę boli
Nie, to nie jest kolano xD
zbanowanyzapaste - Miruny #potrzebnylekarz #medycyna 
Warto tym czymś zawracać dupę l...

źródło: comment_uKg6fmgKivqt4A7BtfBlDmws1GgncKhC.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@zbanowanyzapaste: za coś podatki płacisz, więc idź


@onionhero: SOR jest od ratowania życia. Z takim czymś posiedzi sobie 5-6 godzin na korytarzu, aż ktoś będzie akurat wolny, bo to nic nagłego. O ile nie pukną się w łeb i nie odeślą do chaty na dzień dobry
  • Odpowiedz
@zbanowanyzapaste: Jak do jutra Ci się niewiele zmieni to idź do lekarza rodzinnego po skierowanie na RTG (choć skoro jest miękkie to jest to prawdopodobnie krwiak, który powinien się wchłonąć samodzielnie). Na razie nie umierasz - chyba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zbanowanyzapaste: @Tomcio_W: Ja kiedyś miałem taki szajs po uderzeniu. Długo się trzymał, aż któregoś dnia jak uznałem, że czas do chirurga to popukałem w to kantem dłoni. Tak jakbym dobijał to do piszczeli. Niezbyt mocno ale jednak dłoń o kość stukała. No i nagle zniknęło. Musiało pęknąć i się rozlać pod skórą. Nic się nie stało. Żadnych skutków ubocznych.
Jak nie boli to polecam spróbować. Bo do momentu
  • Odpowiedz