Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki z tagu #rower
będę super wdzięczna jeśli ktoś da mi jakąś wskazówkę w jaki sposób mogę naprawić zepsutą w taki sposób manetkę. Mam leciwy, miejski rower z siedmio-biegową piastą i, szczerze mówiąc, ciężko mi dojść do tego gdzie mogę się zaopatrzyć w taką część i czy będę musiała coś poza manetką wymienić? HELP plx (,)
mottzno - Drogie Mirki i Mirabelki z tagu #rower
będę super wdzięczna jeśli ktoś da m...

źródło: comment_RrLSLGGJlIgUDbPfLzxWjXt97kTKnTov.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@mottzno: tutaj jest filmik jak się to rozbiera. Rozkręć, zobacz czy rzeczywiście jest połamane i gdzie - ja bym to wtedy spróbował skleić (ale tak, żeby nie przykleić linki do tego xD) i powinno śmigać.
geuze - @mottzno: tutaj jest filmik jak się to rozbiera. Rozkręć, zobacz czy rzeczywi...
  • Odpowiedz
  • 0
@marcellz: byłam w serwisie, Pan powiedział, ze trzeba wymienić manetkę łącznie z piasta, bo do takich przerzutek (z Piasta) nie ma wymiennych manetek, koszt Ok. 200 zł
  • Odpowiedz
Pan powiedział, ze trzeba wymienić manetkę łącznie z piasta, bo do takich przerzutek (z Piasta) nie ma wymiennych manetek,


@mottzno: co za debil, zmień lepiej serwis xD Nie mogę znaleźć akurat manetki, ale na 99% da się ją wymienić - skąd jesteś? Niestety w Polsce niewielu mechaników rowerowych potrafi ogarnąć temat piast w dynamie.
  • Odpowiedz
@mottzno: tak jak wspomniałem -na 99% da się wymienić samą manetkę, albo manetkę + clickbox. Piszę,że na 99% bo to stara, niezbyt popularna piasta - we współczesnych można po prostu sobie kupić oryginał i wymienić.
  • Odpowiedz