Wpis z mikrobloga

  • 2
@HrabiaZet tak, czytalam. I dalej wychodzę z założenia, że jak mówisz, że spoko, a potem kilka dni przed jednak wolisz iść na koncert to jest to słabe. Nie wiem czy doczytales że na początku ustawiała się z OPem że przyjdzie. Jakby od początku mówiła, że nie wie i da znać tydzień przed, to by dała znać i tyle, nikt by nie miał pretensji.

a co ją "wszyscy" obchodzą skoro miała być
  • Odpowiedz
@erln: Ja się zasugerowałem jego tekstem: "Joł jak tam wiesz już?" - więc wychodzi na to, że nie byli tak na sztywno ustawieni. Jeśli byli, to masz rację, chociaż umawiasz się na za miesiąc a nie wiadomo czy się coś nie wydarzy i wydaje mi się, że reakcja przesadzona - oburzenie niczym dziecka na wiadomość, że nie dostanie zabawki. Zresztą jakaś nieuzasadniona niczym racjonalnym panika przed pójściem samemu na wesele
  • Odpowiedz
  • 1
@HrabiaZet wiadomo, że w życiu różnie bywa i że jakby miała prawdziwy powód, to by OP nie miał pretensji. Tylko to niestety wygląda na taką klasyczna sytuację: mam cię gdzieś, bo znalazłam lepszą opcję. Tak jak to w sumie dość dosadnie skomentował @krne. Co do reakcji OPa, to chyba potraktował to bardzo osobiście, z tego co pisał to są jego bliscy przyjaciele i pewnie czuł się tak, jakby ich
  • Odpowiedz
@Ksjajomi: Mirku miałem podobnie, wszystko z różową było dograne, a tydzień przed mi napisała, że zapomniała o tym weselu i nie wzięła sobie wolne w pracy, ale postara sie to ogarnąć. Wtedy jej napisałem żeby sie juz nie fatygowała jak ma takie podejście. Zdecydowałem ze idę sam. Dzień przed weselem na ognisku poznałem taka różową i #!$%@? na głupa zapytałem czy nie chce iść ze mną jutro na wesele. Zgodziła
  • Odpowiedz
@Ksjajomi: NIGDY w takiej sytuacji nie mow, ze bedziesz siedzial obok pustego krzesla. Jak robi Cie w #!$%@?, to tez rob, lecz nie mowiac wprost. Np ,,Zdecyduj sie do jutra, bo do dobrej fryzjerki trzeba zarezerwowac termin."

1. Ma jasny ,,deadline"
2. Niedoslownie przekazujesz info, ze mozesz pojsc w kazdym momencie z inna, ktora wyda chetnie hajsy na fryzjerke dla Ciebie (lub Ty zasponsorujesz innej, ona juz sobie dopowie ,,prawde").
  • Odpowiedz