Wpis z mikrobloga

  • 553
#logikarozowychpaskow
Umowilem sie z jednym różowym miesiąc temu, że idziemy razem na wesele. 6 dni przed konsternacja, szok i niedowierzanie, bo ona nie wie czy da rade.
No nie da rady raczej :(
Serio nie wiem co niektóre rozowe mają we łbie? Teraz będę siedział przy pustym krześle. Wstyd jak #!$%@?.
Ksjajomi - #logikarozowychpaskow
Umowilem sie z jednym różowym miesiąc temu, że idzie...

źródło: comment_69iZCCv9DeBH4DKBptm3nV3yFWQl9xYH.jpg

Pobierz
  • 177
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ksjajomi: no dziewczyna #!$%@? się zachowała, najgorszy typ szmaciury xD
no ale #!$%@?, masz jeszcze tydzień, na spokojnie coś sobie ogarniesz

btw. nikt nie będzie dawał #!$%@? o to czy przyszedłeś z kimś, czy sam
a jak już, to wmawiaj, że się rozchorowała i #!$%@?
  • Odpowiedz
@Ksjajomi: Myślę, że na pewno kogoś ogarniesz- jak nie na wypoku, to na fb, czy jakimś spottedzie, grupie. W zasadzie skoro jest opłacone to jeden ch*j i ktoś z przypadku będzie ok.

Jeśli nie masz problemu z tym, że ktoś naje się i wybawi za twoje, a czas goni to w ogóle tinder/badoo.

Co do tej laski: po*ebana jakaś. Nie lubię ludzi nie szanujących cudzego czasu. Ok, chcę iść, to
  • Odpowiedz
@patryk_t: Chyba sam masz problem ze zrozumieniem, o co ludziom chodzi. Te 12 - letnie wykopki, mimo swego młodego wieku i niedojrzałości wiedzą, że nie trzeba koniecznie iść z kimś na wesele. Jak nie masz pewnej opcji na 100%, to nie pajacujesz z szukaniem i proszeniem się losowych dziewczyn, czy mogą z tobą pójść. Mówisz, że idziesz sam i problem z głowy. Większość tutaj nie rozumie, po #!$%@? szukać kogoś
  • Odpowiedz
@alcest: Czasem taki wybuch może doprowadzić innego człowieka do porządku, albo przynajmniej skłonić do zastanowienia się nad swoim postępowaniem. Gorsze jest niewywiązanie się ze swojego zobowiązanie, czy "sprawienie przykrości" tej niesłownej osobie?
  • Odpowiedz
  • 6
@patryk_t mądrego to i miło posłuchać ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie wiem czemu ludzie nie mogą zrozumieć, że chodzi głównie o dotrzymywanie słowa. Pal sześć kasa za "talerzyk" ale jak jaska mówi, że przyjdzie, a na koniec się wykręca bez ważnego powodu, to pokazuje że nie szanuje i partnera i młodych. Im to lotto z kim się przychodzi ale OP jest dorosłym człowiekiem i mu tak po
  • Odpowiedz
@HrabiaZet: Dla pary młodej to jest poniekąd koncert życzeń, czy tego chcesz czy nie.

Jestem gościem, jak mi każą stanąć na głowie to też mam stanąć? Nie przesadzajmy, to wesele a nie urodziny rozkapryszonego pięciolatka.

Owszem, są różne ważne sytuacje losowe. W tym przypadku jest to jakieś kaprys...

Jaki kaprys? Czy jest obowiązek przychodzenia we
  • Odpowiedz
Nie wiem czemu ludzie nie mogą zrozumieć, że chodzi głównie o dotrzymywanie słowa. Pal sześć kasa za "talerzyk" ale jak jaska mówi, że przyjdzie, a na koniec się wykręca bez ważnego powodu, to pokazuje że nie szanuje i partnera i młodych. Im to lotto z kim się przychodzi ale OP jest dorosłym człowiekiem i mu tak po prostu głupio, że jego partnerka się na wszystkich wypiela. Już nie mówiąc o tym, że
  • Odpowiedz