Wpis z mikrobloga

#holandia
Leżę w szpitalu i w czasie dwóch dni miałem sprawdzana:
- tomografie komputerowa
- usg nerek i wątroby
- badanie krwi
- moczu
- temperatura i ciśnienie
- ekg
I dalej nic nie wykryli na to ze dwa temu byłem tak słaby i blady ze ledwie byłem w stanie oddychać a poziom hemoglobiny spadł mi o polowe. A teraz wrócił do normy.
Wszystko zaczęło się od kamienia w nerce, potem miałem infekcje drug moczowych przez to, na co dostałem antybiotyk który miałem brać przez 14 dni. Codziennie czułem się coraz słabiej i gorzej aż 3 dnia na pół dnia poczułem się lepiej, ale pod koniec znowu zacząłem odczuwać lekki ból w nerkach wiec znowu wziąłem antybiotyk. Po tym dostałem paraliżu i nie mogłem ruszać mięśniami. Zabrali mnie do lekarza i wszystkie wyniki w normie tylko na koniec sprawdził lekarz jeszcze hemoglobinę i poziom jakby brakowało połowy krwi.
W ogóle to chodziłem z tym codziennie do lekarzy ze źle się z tym czuje ale mówili ze to normalne.
Przynajmniej teraz po 3 dniach w szpitalu znowu mogę poruszać się o własnych siłach i dziś już wychodzę.
Miałem tez farta bo antybiotyk po 8 dawkach z 28 pozbył się całkiem infekcji. Gdyby było inaczej to chyba bym już wąchał kwiatki od spodu gdybym dalej musiał go zażywać.
#szpital #dalekoodnoszy #pokazmorde
Tymariel - #holandia 
Leżę w szpitalu i w czasie dwóch dni miałem sprawdzana:
- tomog...

źródło: comment_725xNK37OHCNvtWVu0NjANT9eYk03ftl.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz