Wpis z mikrobloga

Murki z #iphone X - jak wrażenia z użytkowania po jakimś czasie? Głównie chodzi mi o ekran/aparat/wytrzymałość. Jesteście zadowoleni z zakupu? Ci, którzy mają też skórzany case od apple, wrzućcie zdjęcie patynki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#apple
  • 24
  • Odpowiedz
@kocham_jeze: ekran fajny, szczegolnie jak ustawi sie czarna tapete i czarne theme gdzie tylko sie da, oledy zajebista sprawa.
Aparat tez super jak widac na zalaczonej fotce, niestety nie mam za duzo czasu aby bawic sie w fotografowanie - a szkoda bo mozna robic naprawde ladne rzeczy.
Nosze telefon bez case, pod bardzo mocnym swiatlem widac rysy ale to raczej standard, w normalnych warunkach wyglada jak nowy (po 2 miesiacach
ThetaEpsilon - @kocham_jeze: ekran fajny, szczegolnie jak ustawi sie czarna tapete i ...

źródło: comment_WMAR3JjEDNqTGYYtqEpzIdVBfIYGUa8j.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kocham_jeze: Aparat spoko, lepiej niż iP7, którego użytkowałem ponad rok właściwie to rok i 3/4 miesiące i mam do czego porównać. Co do wytrzymałości to nie ma startu do poprzedniego iPhone'a, poprzednik maks 2 dni i to oszczędnie a tutaj na iPhone X 3 dni da się zrobić, od biedy na wegetacji i 4 dni ciągnie, w normalnym użytkowaniu 1/2 dni jak ktoś lubi cisnąć to jeden dzień powinien dać
R.....j - @kocham_jeze: Aparat spoko, lepiej niż iP7, którego użytkowałem ponad rok w...

źródło: comment_ImkK5yBLq1uuC18E62p7RWZEZOqFrflQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kocham_jeze: chyba wszystko potwierdzam co powiedzieli koledzy wyżej. Ja swój nosze bez folii czy szyb, mam go od premiery i mam może jedna ryske przy porcie ładowania. Case mam oryginalny z Apple ale sylikonowy - nie polecam pod względem takim, ze narożniki się robią śliskie od wkładania i wyciągania z kieszeni. Bateria Ok 2 dni, zależy jak dużo korzystam z gps. Szybkie ładowanie super ratuje dupę jak masz pół godziny
  • Odpowiedz
@kocham_jeze: ja również używam od dnia premiery, jestem jak koledzy powyżej bardzo zadowolony. Nosze telefon bez żadnych folii/etui, i jak narazie nic się nie stało (mimo upadków) ekran to bajka, notch po chwili przestaniesz zauważać, aparat również super jakość. Polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kocham_jeze: Te skórzane od Apple polecam bardzo, miałem na kilku moich wcześniejszych iPhonach, tylko w miarę możliwości polecam czarne, większość innych kolorów bardzo szybko się zużywa, niektórzy to lubią bo traktują to jako oznakę personalizacji, no ale.. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale w dotyku są super.
  • Odpowiedz
@EvineX: miałem midnight blue na poprzednim telefonie, i pare błędów z nim popełniłem ale pierwsze 4 miesiące było super xD teraz wziąłem product red wiec bede musiał czyścić co pare dni ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale widziałem jedno ktore po jakimś czasie wyglądało lepiej niż worn down saddle brown
  • Odpowiedz
@kocham_jeze: to też wyglada okej, wiadomo skóra naturalna szybciej się będzie zużywała. Z tym od X nie mam żadnego doświadczenia w sumie, ale fajnie jak coś poprawili w kwestii tej skóry ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja na początku chciałem kupić do X ten skórzany case z klapką od Apple ale jakoś zrezygnowałem, bo jak dostałem ten telefon to zauważyłem że przez te stalową ramkę telefon lepiej
  • Odpowiedz
@kocham_jeze: swojego mam od końca listopada, cały czas żadnych pokrowców, szkieł - stan póki co idealny ale nie patrzę na tel pod światło z lupą bo nie o to w tym chodzi. Nie po to kupiłem flagowca by go pakować w etui a po 4 latach ze szklanymi xperiami - najpierw rok z1 potem z3 3 lata, przywykłem do szklanych telefonów.
Z plusów to na pewno ekran, OLED po prostu
  • Odpowiedz