Wpis z mikrobloga

#heheszki #samochody #rozowepaski

Mirki jakiś czas temu oddałem swoje stare, wysłużone ale w 100% sprawne auto pewnej różowej z rodziny.
Corsa 1.4 przebieg ORYGINALNY 144k, rocznik 97 w pięknym zielonym kolorze.
Ale nie potrafię objąć rozumem jednej rzeczy. Jak trzeba jeździć aby w takim mały samochodzie spalanie wynosiło 12L/100km?
Różowe to jednak potrafią! ( ͡º ͜ʖ͡º) U mnie max było 8,6L/100km jak jechałem 80km/h na trzecim biegu.
A może myśli ,że to automat i jeździ tylko na pierwszym biegu? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Altru - #heheszki #samochody #rozowepaski

Mirki jakiś czas temu oddałem swoje star...

źródło: comment_9tRWlApTjZHSw2U2betHSdxJTpXkURaf.jpg

Pobierz
  • 8
@Altru: ja twierdzę, że 3/4 usterek w samochodach powodują sami kierowcy xD

Sam jestem posiadaczem BMW Z3, którym jeżdżę właśnie w okolicach lata, bo kabrio. Naczytałem się na forach, że kuurła takie awaryjne, kupisz za 20k włożysz w nie 5x tyle, nie warto, nie warto... A taki #!$%@?. Wsadziłem w niego chyba z 1500-2500 złotych, gdzie mam już go chyba 5, albo 6 rok. I nadal jeździ tak, jak go kupowałem.
@przejscianiema: @niochland:
Niestety są tacy co mają gdzieś wszystkie potrzeby samochodu a potem jak coś się zepsuje to wina auta.
Kiedyś podeszła do mnie różowa z pracy i pyta czy mogę rzucić okiem na jej samochód. Bo jakaś ikona wyskakuje ale potem gaśnie. Kobieta jeździła bez płynu do chłodnicy! A bagnet od oleju lekko na dole coś pokazywał.
No ale to wina samochodu a nie kierowcy. Kilka miesięcy temu kupowałem
@Altru: Spalanie to uj... moja tak jeździ (prawko około miesiąc) że na zakrętach gdzie jade zawsze maks 30 leci 70, jakbym nie powiedział że ma hamować to już byśmy dawno jeździli niebieskimi autostradami... Ale dzisiaj to #!$%@?ła całkiem... Jedzimy sobie normalnie fajnie do momentu gdy nie zauważyła na górze szyby małego pajączka, puściła kierownice wzięła karton od soku i zaczęła walic tym kartonem w tego pająka, uj ze 10 m dalej