Wpis z mikrobloga

Uwaga, robię taktyczną ankietę który serial o zombie jest większym potokiem gówna.
Osobiście przestałem lubić TWD, zabrałem się za Z Nation i czuje się jakbym z morza szamba wyszedł na brzeg wyspy ulepionej z gówna. Jedno jest głupsze od drugiego.
#znation #thewalkingdead #twd #seriale #ankieta #netflix #amc

Który serial bardziej wieje sandałem?

  • The Walking Dead 61.5% (48)
  • Z Nation 38.5% (30)

Oddanych głosów: 78

  • 7
  • Odpowiedz
@ciemny_kolor: Oczywiscie ze TWD jest gorsze, bo stara sie byc powazne i glebokie na sile a jest zenujace i nudne. Z Nation jest zenujaco glupie, ale takie mialo byc, tworcy nie sila sie na nic ambitnego jak w przypadku TWD.
  • Odpowiedz
@ciemny_kolor: Zgadnij kto odpowiada za Z Nation i podpowiem, to są specjaliści od produkowania filmowego gówna, często będącego podróbkami znanych filmów robionymi byle szybko i po taniości.
  • Odpowiedz
@ciemny_kolor: warto dodać niekończącą się amunicję i praktycznie zerowy odrzut broni :D ale ten znation przyjemnie i odprężająco się ogląda :) kojarzy mi się z takimi filmami jak armia ciemności itp. dużo kiczu ale na swój sposób fajne :3
  • Odpowiedz
drugim


@ciemny_kolor: to fakt, ten pomysł z dzieciakiem w ogóle nie powinien powstawać, już bym wytrzymał wszelkiego rodzaju mutacje zombie w wyniku uderzenia głowic taktycznych w ziemię, ale ten motyw dzieciaka jest tak z dupy wzięty, jeszcze to porównanie do narodzin Jezusa XD. Chociaż muszę powiedzieć,że motyw zwierząt zombie mnie naprawdę urzekł :D
  • Odpowiedz