Wpis z mikrobloga

@BarbershopGentleman znaczy się podobno jestem ciemny blond, takie brązowe czy coś takiego. Czytałem i wiem, że trzeba rozjaśnić włosy, tylko czy zrobi się to za jednym razem? A na włosy pewnie jakieś odżywki, żeby wspomóc po tym farbowaniu.
A mam też takie krótkie/średnio długie więc po prostu chciałbym spróbować ( ͡º ͜ʖ͡º)
I daleko do przodu macie rezerwacje? XD
@MroczneCiacho: Nie chce Cie wprowadzać w błąd bo nie zajmujemy się koloryzacjami, ale rozjaśnianie zawsze działa na włosy destrukcyjnie.

Rezerwacje mamy tak na 1,5mies do przodu, ale codziennie pojawia sie kilka wolnych terminów ( ͡° ͜ʖ ͡°) zapraszamy na www.gentleman.booksy.net zawsze się coś trafi( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MroczneCiacho: można myć normalnie, ale kolor farby będzie się spłukiwał, do różnych kolorów są różne szampony, do włosów blond/platyna stosuje się właśnie filetowe szampony/maski. Najczęściej w sklepach znajdziesz je pod nazwą SILVER tak żebyś w przyszłości nie musiał odkręcać naketek ;)

Skoro masz ciemne włosy ( chyba że ciemny blond ) to będziesz musiał rozjaśnić sobie włosy tak wspominał @BarbershopGentleman. Może się jednak okazać że jednokrotne rozjaśnienie to za mało,
@FPM_ Wielkie dzięki za informacje. Nie będzie problemu z tymi szamponami do włosów więc ok. Myślałem, że coś gorszego :p

No jak tak patrzę na internet po wpisaniu ciemny blond to tak, chyba coś takiego mam. Nie są to czarne, tego jestem pewien xD

Jeśli mógłbyś się do niej odezwać, zależy mi żeby ktoś mi to zrobił porządnie i nie #!$%@? tego. Bo to jakiś salon więc pewnie i tak termin miesiąc