Wpis z mikrobloga

"Sześć zer, chciałbym kiedyś zrobić sześć zer"

Może nie jest to te najbardziej wymarzone sześć zer, ale i tak cieszy :D Z przyjemnością informujemy, że przebiliśmy właśnie 1 000 000 POBRAŃ Blocky Farm w 7 miesięcy!

Ponad 2 lata ciężkiej pracy zostało "przyklepane" najważniejszymi wyróżnieniami możliwymi dla gry mobilnej:

➡️ New & Updated w Google Play
➡️ New Games We Love w App Store
➡️ Game of the Day w App Store
➡️ New Best Updates w App Store
➡️ Down on the Farm w App Store
➡️ Nagroda Publiczności na Digital Dragons 2017

A co cieszy jeszcze bardziej, to fakt, że gra ma niesamowitą średnią ocenę 4.7/5 bazując na ponad 30 000 ocen! To oznacza, że ponad 94% graczy jest zachwyconych grą!

I to tyle, wracamy pracować dalej i kuć żelazo, póki gorące
Czas na etap GO BIG OR GO HOME!

Dziękujemy wszystkim za wsparcie i pomoc na każdym etapie produkcji gry :)

PS Dziś w #warszawa na Koło Naukowe Twórców Gier "Polygon" będziemy opowiadać o procesie produkcji gry. Zapraszamy na 19:00 do auli na wydziale EITI

#gamedevordie #blockyfarm #chwalesie #gry i troche #pokazmorde
sortris - "Sześć zer, chciałbym kiedyś zrobić sześć zer"

Może nie jest to te najba...

źródło: comment_xVtcqZZUbGEq5wi0r4iy3Mp1K5GEUU2Z.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@sortris: gratuluję ale radzę skupić się trochę na rozwoju tytułu bo skoro ja po miesiącu gry z doskoku odblokowane mam wszystko to tracę sens dalszego grania. najbardziej palące problemy: z handlem (nie udało się wczytać farmy), łączeniem się obiektów (ścieżek), niemal każdorazowym komunikacie o istnieniu 2 save, zbugowanym zwierzętom - dalej te problemy są nierozwiązane. nie widzę na razie pomysłu na late game (po miesiącu?)
  • Odpowiedz
@wuju84: Dzięki za wszystkie sugestie. Co do rozwoju, w tym wpisie przedstawiliśmy plan rozwoju gry:
https://www.wykop.pl/wpis/32192745/mamy-male-opoznienie-ale-komunikujemy-jakie-sa-pla/

W pon/wt wjeżdżają 3 nowe budynki, 10 nowych produktów i 2 nowe rośliny, co da 48 nowych kart. A później jezioro, łowienie ryb, kuter rybacki (pic rel)

Co do komunikatu o 2 save, napiszesz na PW o co chodzi? Pozostałe błędy poprawimy w najbliższych 2 tygodniach, bo są zapisane na liście TODO.
sortris - @wuju84: Dzięki za wszystkie sugestie. Co do rozwoju, w tym wpisie przedsta...

źródło: comment_8O70yZNdDq6GqwnmxAOOHyRGmbzPVURm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@sortris: szacun panowie :D ja już akurat nie gram, bo się dosyć mocno angażowałem i pochłaniało mi to sporo czasu i to w sumie jedyny powód dla którego zrezygnowałem (TAK, gra była zbyt wciągająca XD). Ostatnio nawet widziałem gościa w skm w Gdynii grającego w BF, więc lukałem mu przez ramię jakie tam nowości doszły XD
  • Odpowiedz