Wpis z mikrobloga

@WeselnyGiermek00: ten fragment bardzo dobry i zgadzam się z tym co mówi. Nie mogę dać plusa bo nie znam kolesia i nie wiem co mówi wcześniej ale tu mądrze gada. Tak było w przeszłości nie ma powodu aby teraz było inaczej. Idealne dno to poniżej $1200 wtedy zacząłby się prawdziwy niedobór (scarcity) na rynku ale ja nie wierzę aby zeszło tak nisko ze względu na to, że jest nas coraz więcej
Wtedy to bym nawet sprzedał samochód i przerzucił się na autobus...


@cyberpunkbtc: ja też dlatego tak bardzo nie będę ryzykował i czekał na taką cenę. Jeżeli zdarzy się po świetnie. Ja nie boję cię spadków tylko s-curve.
Edit. Albo inaczej. Czekam na spadki boję się wzrostów a hodluję w obawie przed s-curve.
@WeselnyGiermek00: obejrzałem cały. ten koleś to jakiś goldbug? Tłumaczy oczywiste rzeczy. Do kogo on mówi. Te goldbugi wszyscy przejdą kiedyś na bitcoina. Ja kiedyś ich słuchałem bo można się od nich wiele nauczyć ale to jakieś dziadki, betony i dinozaury na wyginięciu. Kto w dzisiejszych czasach kupuje złoto? Albo inaczej zapytam? Kto kupi złoto jeżeli zna się na ekonomi i wie, że cenę ogranicza podaż. W złocie podaż nie jest ograniczona.
gość inwestuje/handluje SnP / krypto / inne rynki.


@WeselnyGiermek00: dla mnie to dinozaur. Jak można być goldbugiem czyli nie ufać rządowi a jednoczaeśnie kupować kontrolowane aktywa? Nigdy nie kupiłbym niczego czego sam nie kontroluję. Nie dość, że ktoś kontroluje te akcje może sobie z nimi zrobić co się radzie podoba to jeszcze sytuacja na rynku czy w polityce może zrujnować moją inwestycję. Nie to nie dla mnie. Małolaty nie będą kupować
no właśnie nie rozumiem dlaczego.


@pawlo74: w przeciwienstwie do BTC stopisz zloto i nikt nie wie czyje ono bylo , czy to zeby czy to kości, złoto nie zostawia śladu na blockchain za sobą. Złoto przensi sporą wartość od tysiecy lat plus masz propagande o dziecka ze złoto to pieniadz.
W kazdej bajce masz zloto a nie BTC :D. Zltoto dziala ofline przy wymianie 1 na 1 jest błyskawiczne.
Jeszcze pare
w przeciwienstwie do BTC stopisz zloto i nikt nie wie czyje ono bylo , czy to zeby czy to kości, złoto nie zostawia śladu na blockchain za sobą. Złoto przensi sporą wartość od tysiecy lat plus masz propagande o dziecka ze złoto to pieniadz.

W kazdej bajce masz zloto a nie BTC :D. Zltoto dziala ofline przy wymianie 1 na 1 jest błyskawiczne.

Jeszcze pare rzeczy by sie znalazło.


@WeselnyGiermek00: bitcoin
@WeselnyGiermek00: mogę je bardzo łatwo wyprać nawet teraz jeżeli nie jest to jakaś wielka liczba. W przyszłości mołolaty będą miały taką opcję nad tym cały czas się pracuje. Mi podobają się Atomic Swapy bez ryzyka i bez problemu. Możliwości jest masa. Ja nie chcę pełnej anonimowoci w sieci abym mógł bronić się przed atakami, móc je rozpoznać i analizować ale przede wszystkim aby kontrolować podaż bitcoina co jest kluczowe. Co mi
Mi podobają się Atomic Swapy bez ryzyka i bez problemu


@pawlo74: kupisz potem takie lewe bitki będziesz chcial sprzedac na giełdzie i zacznie sie zabawa z polizei - jeszcze Ci pokonfiskują na giełdzie.