Wpis z mikrobloga

kupisz potem takie lewe bitki będziesz chcial sprzedac na giełdzie i zacznie sie zabawa z polizei - jeszcze Ci pokonfiskują na giełdzie.


@WeselnyGiermek00: nie wiem o czym mówisz. Nie da się śledzić bitcoina po wymianie w AS, całkiem nowy adres i jak ktoś może mnie śledzić skoro nikt nie wie że to mój adres a adres jest nowo wygenerowany?

lol ( ͡° ͜ʖ ͡°) bez jaj podaż/popyt
@WeselnyGiermek00: Czy ten gosc mowi, ze jak cena BTC spadnie ponizej ceny wydobycia to, czesc kopalni padnie, a cena BTC wzrosnie bo bedzie wykopywane mniej BTC? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Albo ja nie zrozumialem co mowil, albo on nie rozumie tematu, albo chodzi mu o okres do nastepnego ustalenia trudnosci. Ale jesli okres wykopanie 2000 blokow ma trwac rok, to bedzie kiepsko.
a cena BTC wzrosnie bo bedzie wykopywane mniej BTC?


@hash6785: nie, raczej chodzi o to ze spadek sie spowolni bo ludzie bedą mniej kopac z zyskiem. Generalnie podaż BTC niewaznie od ceny BTC jest taka sama. W zlocie spada wydobycie razem z cena. tu jest ogromna fundamentalna róznica miedzy BTC a złotem. Wielu ludzi ma damo prad i oni maja #!$%@? na cene btc moze ona byc i 0.01$ i tak