Wpis z mikrobloga

#studbaza i zaliczenie przedmiotu od 5pkt. Panie Nauczycielu czy na pewno od 5pkt? Tak tak kąsumatumest #!$%@? się ode mnie co chwilę mi trujesz dupe tym pytaniem ogarnij się mówię że od 5 to od 5 lol co te studenty.
No i z trudem uciułałam 5.75 bo przedmiot #!$%@?.
Za tydzień są ostatnie zajęcia a ziomek mówi dzisiaj
ZALICZENIE SOBIE ZROBIMY OD 6 PKT

A idź pan w #!$%@? z tymi studiami

#zalesie #studia
  • 7
  • Odpowiedz
@myzael: Oficjalnie było tak: "no zaliczenie będzie jakoś nie wiem od połowy punktów z kartkówek" czyli 5, bo punktów do zdobycia było 10. Dzisiaj dodał "doliczymy sobie do tego punkty z zadań domowych". Mi powinno się udać zdać, bo oddałam dzisiaj zadanie domowe i za tydzień jest jeszcze ostatnia kartkówka, więc powinnam uzbierać brakujące punkty. Co nie zmienia faktu, że zapierdzielałam na początku semestru, żeby teraz pod koniec, kiedy są inne
  • Odpowiedz
@consummatumest: Pogadaj z gościem na spokojnie i przedstaw sytuacje obiektywnie. Jeśli ma RiGCz, powinien spasować. Jak to nie pomoże, możesz iść do dziekana, ale lojalnie uprzedzam, że to miecz obosieczny.
  • Odpowiedz
@myzael: Zobaczę jak będzie przy wystawianiu ocen za tydzień. Będę się rzucać jak faktycznie mi nie da zaliczenia, to wtedy powiem, że tak średnio. Może tak tylko powiedział, żebyśmy spieli pośladki i na następną kartkówkę się nauczyli. Troche smutłam, bo byłam pewna, że oddając pracę domową uda mi się podciągnąć nawet do 3.5, bo tak by wychodziło z jego punktacji. A tu nagle zastawiam się czy w ogóle zdam xD
Ale
  • Odpowiedz