Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 22 lat i we Wrześniu dopiero zacznę chodzić do liceum, takiego dla dorosłych, dwa dni w tygodniu. Moi rówieśnicy pisali matury 3 lata temu, a ja jestem tak bardzo w tyle, ponieważ przez problemy psychiczne rzuciłem szkołę po gimnazjum.
Jest mi wstyd i boje się że nie będę w stanie normalnie funkcjonować, ani znaleźć sobie różowego bo będę uznawany za tego gorszego. Dodatkowo nigdy w życiu nie pracowałem. Nie potrafię wyzbyć się strachu że jest za późno i zostanę nikim, nawet jeśli zacznę studia po liceum to będę miał już 25 lat, pięć lat do trzydziestki i brak osiągnięć.
Nie wiem co o tym myśleć.

#gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: Znam ten ból. Mam 28 lat i też z powodów problemów z psychiką dopiero 3 tygodnie temu obroniłam licencjat. Nie zdałam jednej klasy w liceum, do matury podchodziłam po 2 czy 3 latach. Później skakałam po różnych kierunkach i żadnego nie kończyłam. Studia skończyłam 2 lata temu, ale nie obroniłam się aż do teraz. Powinnam mieć, wg "standardów", już dawno po magisterce i pracować od kilku lat. Ale nie poddawaj