Wpis z mikrobloga

po zgadze jaką miałam wczoraj w następstwie seansu tego całego "Han Solo", w domu obejrzałam w końcu "Dunkirk" i oceniam rolę Tomka Hardego na genialną. Cały czas czekałam tylko na sceny z 'Fortis Three', a na koniec aż się poryczałam ()

Cały film to doskonale ukazane poświęcenie lotników z tamtego okresu - i nie mówię tu tylko o angielskich pilotach, ale o tych z każdego kraju i każdego frontu Drugiej Wojny Światowej.

A tak poza tym to oczywiscie
#ladnypan ()

#filmy #iiwojnaswiatowa
Pobierz PomidorovaLova - po zgadze jaką miałam wczoraj w następstwie seansu tego całego "Han ...
źródło: comment_gQrvihx7377Vs2Q48DDFMQ12vOdYmxB5.jpg
  • 11
@BajerOp: Film jest patetyczny jak cholera, w sumie też średni fabularnie, ale daleko mu do bycia "szmirą". Ot, świetny technicznie film ze standardową historią opowiadającą jacy to alianci nie byli waleczni i aktorami odgrywającymi swoje role na poziomie.
@poprostumort: Miałem takie same myśli po obejrzeniu zwiastuna i poczytaniu opisu. Ale po obejrzeniu całkiem mi się zmieniła opinia. Film jest świetny i nie ma wg. mnie zbyt wiele patosu/propagandy. Ot bohater filmu był wierzący i pozytywnie szalony, więc to oddali tak jak było naprawdę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Po obejrzeniu polecam poczytać o tym gościu o którym jest ten film. Zasłużył sobie na niego.