Wpis z mikrobloga

znowu mnie pani farmaceutka w uja próbowała zrobić, pytam czy ma thio w tym opakowaniu 16 tabletek a ona wyciąga opakowanie i wyjmuje z niego 8 tabletek XDDD co za logika XD i mówi że nie może sprzedać więcej bez recepty i mówię jej przypałowo trochę że 240mg kodeiny może sprzedać XDDD ale przynajmniej się nie #!$%@?ła po co mi to i była miła, inne młode to suki straszne
#narkotykizawszespoko
  • 10
  • Odpowiedz
musisz wyglądać jak ostatni gimbus, poza tym jak można walić nadal thio po 8zł za 150mg, jak tramal jest super dostępny w polsce i kosztuje 10 razy mniej za ekwiwalentną dawkę
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: nie ma czegoś takiego jak sztywny podział na leki i narkotyki, prawo o ile nie masz na to recepty to traktuje to jako narkotyki bo tym de facto są, ale alkochol i rc też są, więc nie chodzi o prawo tylko o sposób działania
co ciekawe tramadol nie znajduje sie na liście substancji narkotycznych, więc tym bardziej nie rozumiem jak można #!$%@?ć tą dziwkę
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol:
jest super dostępny, to najczęściej przepisywany opioid, nawet przez rodzinnych na różne pierdoły na które są bezpieczniejsze leki
można go dostać w całej polsce, a jak nie masz znajomości to chociażby na znanym portalu z ogłoszeniami i to nawet nie jest nielegalne bo jak powiedziałem tramadol nawet nie jest wpisany na liste
no ale lepiej przepłacać 10 razy za 3 razy krótsza fazę bo w każdej aptece dostepne, umysł
  • Odpowiedz
@aviato: A wiesz, że najczęściej jest przepisywana wersja z paracetamolem a czysta nie jest wcale tak łatwo dostępna? Wiesz, że handel lekami poza apteką jest nielegalny co może narazić ciebie na nieprzyjemności w postaci odwiedzin panów i ciągania na zeznania?

Chyba o wiele bardziej dostępne jest coś co każdy może kupić za rogiem, niż kombinować z dilerami czy nielegalnymi handlarzami a potem jeszcze bawić się w oddzielanie od paracetamolu.

Aha
  • Odpowiedz