Wpis z mikrobloga

112 429 - 145 - 157 = 112127

Z bagażnikiem - wycieczkowo do Kazimierza Dolnego. W sobotę pogoda nas nie rozpieszczała, 6 burz po drodze, a już pierwsza przemoczyła nas do suchej nitki. Tempo wolne, bo jechałem z kolegami, a oni na trekingach z sakwami ;)

Natomiast na powrocie, słońce i upał. Strasznie gorąco, a tempo jeszcze wolniejsze niż w sobotę, więc po rozmowie ze znajomymi, odłączyłem się na 57km od ekipy i jadąc sporo szybciej, poleciałem już sam w kierunku domu.

DYSTANS 145,01 km
CZAS TRWANIA 7g:02m:57s
ŚREDNIA PRĘDKOŚĆ 20.57 km/h
W GÓRĘ 101 m
W DÓŁ 64 m

DYSTANS 157,43 km
CZAS TRWANIA 6g:25m:16s
ŚREDNIA PRĘDKOŚĆ 24.52 km/h
W GÓRĘ 509 m
W DÓŁ 559 m

#rowerowyrownik #rowerowawarszawa #rower #szosowawarszawa
Pobierz Talarkowy - 112 429 - 145 - 157 = 112127


Z bagażnikiem - wycieczkowo do Kazimier...
źródło: comment_qdGOrtFoV2v66LVPSnjvczIRzq4FQFPZ.jpg
  • 17
@Talarkowy: no ciężki bydlak. Zwłaszcza, jak chce się zapakować dwie osoby i ich toboły to pewnie trójka jest konieczna :D Dzięki, pytam wszędzie gdzie się da o takie pierdoły, bo mi też chodzą po głowie takie tripy jako sposób spędzania urlopów :D A że budżet niewielki, to i decathlon mym przyjacielem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wamaga: https://www.centrumrowerowe.pl/bagaznik-author-acr-149-pd973/?v_Id=9562

Bagażnik nie jest lekki (czyli ponad 1kg waży, ale jest pancerny - spokojnie 15kg wytrzymuje). Przejechałem z nim kilka tysięcy km na szosie i na MTB - np w zeszłym roku 200km+ lasami i szlakami przez Jurę (tu co prawda na mtb-fs). Sztyce w obu rowerach proste.

Wada takiego zestawu, to wysoko umieszczona masa, która potrafi nieźle bujać (no nie da się jechać na stojąco), przy nagłej zmianie kierunku
@kendi rozerwałem podłogę (moja wina, ostre kamienie tam były), śledzie są lekkie, ale polecam mieć dwa-trzy zapasowe, bo łatwo je pogiąć, do tego ludzie polecali mi wersję szarą, jest w niej inny materiał użyty. Kilka burz przetrwał, nic nie przemokło. Raczej ciasny, szkoda, że stelaż nie jest w kształcie podwójnego Y, wtedy ściany byłyby bardziej pionowe i zwiększyłaby się użyteczna przestrzeń w środku. Za tę cenę świetny namiot, największą jego wadą jest