Wpis z mikrobloga

Różowy zdradza niebieskiego - co za dziwka, pomyśl o zemście, wyślij jej nagie fotki, echh typowe różowe xD

Niebieski zdradza różową - facet nie zdradza bez powodu, zróbcie sobie trójkąt xD, pewnie nie była wystarczająco dobra i nie zadowalała go

Oj mirki, co Wy macie w tych łbach xD

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw #stulejacontent #mizoginia #seks
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@harpiowata: ZNACIE TE LASKI, NIE? XD NIEOBLICZALNE, TAKIE SĄ NAJLEPSZE, TAKIE "POZYTYWNIE #!$%@?ĘTE" SZALONE. PMS, DARCIE RYJA, ŻRE BO PŁACZE, PŁACZE BO GRUBA, WINKO Z KOLEŻANKAMI DO PORZYGU, NA DVD KOMEDIA ROMANTYCZNA, Z GRAMOFONU MYSLOVITZ, A NA DOJEBKĘ EKOLOGICZNE CIASTECZKA OWSIANE I ORGANICZNA KAWA Z MLEKIEM SOJOWYM. SKOK W BOK Z ENRIQUE BO HORMONY KAZAŁY, GORĄCY TEMPERAMENT XDDDD
ALE JAK MNIE NIE ZNIESIESZ GDY JESTEM NAJGORSZA TO NIE ZASŁUGUJESZ NA
  • Odpowiedz
@harpiowata: tak było nie zmyślam.jpg
Inne komentarze chyba czytaliśmy, część rzeczywiście śmieszkuje i rzeczywiście nie ma z czego, ale to jeszcze nie oznacza obrony #!$%@?, nie dopowiadaj sobie. Pokaż mi ten komentarz gdzie niby jest sugerowanie że nie była wystarczająco dobra i nie zadowalała go? Chętnie uaktualnię #czarnolisto.
Edit:
O kurła znalazłem to nie zdradza bez powodu, zwracam honor, naprawdę kretyn...
  • Odpowiedz
@harpiowata
Przecież takie porównanie ma sens tylko jeśli znajdziesz jednego użytkownika wygłaszającego dwie takie opinie. Dlaczego dziwisz się, że w wielkiej społeczności są ludzie o różnych (nie mówię że czasem nie #!$%@? xD) poglądach? Równie dobrze możnaby powiedzieć, że mirki są racjonalni, inteligentni i mają sprawiedliwy osąd na temat każdej sytuacji, bo przecież takie głosy w dyskusji też się trafiają.
  • Odpowiedz
  • 1
@genesis2303 wszystkie te komentarze były akurat z tego jednego wpisu, żeby pokazać całą śmietankę mirko w jednym miejscu, a nie skakać po wpisach :)
A śmieszkowanie na taki temat jest po prostu chamskie, w szczególności że możemy wyobrazić sobie, co by się działo w analogicznej sytuacji - różowa pisze pod wpisem niebieskiego "no pewnie #!$%@? byłeś w łóżku, nie dziwię się". Podpowiem Ci - zostałaby wyśmiana i zwyzywana.

@SoulToSqueeze czytasz
  • Odpowiedz
@harpiowata: plusów nie dostał od nikogo, tak że trochę nietrafiona ta twoja hiperbola, odpowiedzi do niego też nie są sympatyczne tak że trochę ludzi z rigczem jednak na wypoke jest. O ten tekst z trójkątem to moim zdaniem przesadzasz, wydaje mi się że w poprzednim wpisie dotyczącym babki z tinderem też się pojawiał, zwykły żart, słaby bo słaby ale nie demonizowałbym tak jak ty.
  • Odpowiedz