Wpis z mikrobloga

Śmieszą mnie patusy stąd, które wszystkie streamy traktują jako patologiczne, a sami wykraczają poza skale patusiarstwa wraz z tymi, których najczęściej oglądają (Magical, Bystrzak, Rafonix i kto tam jeszcze). Złotówa, Rokez - kto jeszcze będzie przez was okrzyknięty patusem? Jesteście największym rakiem i wrzodem, bo potem przez takich jak wy normalni ludzie boją się cokolwiek sensowniejszego robić niż streamy na melinie z nachlaną i obrzyganą rodziną, żeby nie zostać okrzykniętym patologią. I właśnie najgorsze jest to, że tego nie robią normalni ludzie - tylko prawdziwe patusy, dla których codziennością są patologiczne streamy, z którymi szczerze sympatyzują. Jaki jest próg? 5 przekleństw na streamie = patostream?
#patostreamy #rokez #taxizlotowa
  • 12
@Veux: 11-miesięczna pomarańczka wytyka staż innej osobie. Niech zgadnę: dowiedziałeś się o Wykopie od któregoś patusa, najpewniej Magicala i trafiłeś tu dlatego, że czat Youtube'a stał się zbyt aktywny, przez co twoje myśli nie mogły trafić do patusów?

@XKss - no on to akurat też patostreamer.
@tky9: Widzę że chcesz zmian. Niestety nie te kręgi ;) Normalnym ludziom nie chce się robić streamów. A jeśli już robią, to pod stricte portale społecznościowe jak facebook, fotka i nwm... instagram(?). Tam są w miarę 'normalni' ludzie.

Przy tak dużej słabo zintegrowanej społeczności ciężko stworzyć coś bardziej sensowniejszego niż patostreamy. Coś co ociera się o kontrowersję. Normalni ludzie których nie kieruje ciekawość (najczęściej o kontrowersyjny temat), a zwykła towarzyskość (oglądają
@tky9: taxizlotowa to jak najbardziej patostream. Wyzwiska w strone napitych dziewczyn, pokazywanie mieskich cyckow na streamie, wyzywanie kobiet telefonicznie przez zlotowe. Wywyższanie się złotówy ile to nie dostał pln przez donejty ("100 zł właśnie wjechało na donate a ty #!$%@? ile twój mężulek zarabia na taxi HEHE JA JESTEM KIMŚ")
@kontowykop: Co do ostatniego zdania, to nie słyszałem na żywo. Nie oglądam już tych nudnych streamów z infolinią.

Co do wcześniejszych zachowań - no fakt, krytykowałem to też, ale potem przepraszał za to, więc ja pamiętam, ale przymykam oko na to.