Wpis z mikrobloga

w html masz 10 elementów na krzyż


@bi-tek: @spirytussalicylowy: przez ostatnie 11 lat doszło trochę nowych rzeczy
do tego html też ma swoje małe niuanse, nad którymi można spędzić sporo czasu, gdy się nie ma doświadczenia ;)
  • Odpowiedz
@uwielbiamnalesniki mój plan nauki jest taki, że już sprawdziłam, że umiem się nauczyć, w wolnych chwilach będę dalej coś nawalać, a później idę na hardkorowy kurs HTML+CSS+javascript+jQuery+react, prawie 2 miesiące wiele godzin dziennie+prework, ale zaoszczędzi mi to pewnie z roku albo więcej samouctwa
  • Odpowiedz
@spirytussalicylowy: "prawie 2 miesiące wiele godzin dziennie+prework, ale zaoszczędzi mi to pewnie z roku albo więcej samouctwa" - Tutaj nie ma dróg na skróty, 2 miesięczny kurs nie zastąpi roku nauki.
  • Odpowiedz
@Veni ale nauczy mnie podstaw porządnie, żebym mogła rozwijać się dalej i robić jakieś większe projekty, a nie na pół gwizdka przez dwa lata

Kurs niczego nie uczy jak nie chce się uczyć, ale przykładając się po 12h dziennie zgodnie z programem, z czego 8 pod okiem kogoś ogarniętego nauczę się więcej niż sama w domu ))¯_(ツ)_/¯ nawet jakby niebieski miał mi pomagać, to też mu zabiera wiele godzin, bo sam
  • Odpowiedz