Wpis z mikrobloga

śmiesznie to było przez pierwsze 25 minut jak Real z połowy nie mógł wyjść xD


@mmr_ bardzo mi się spodobał twój komentarz więc postanowiłem ci i innym podobnie się pyszczącym coś wyjaśnić( ͡° ͜ʖ ͡°)
Liverpool zastosował wysoki pressing, rzeczywiście bardzo niewygodny dla Realu i każdej innej drużyny. Kto ma trochę oleju w głowie wie, że nie da się na takim gazie grać całego meczu i prędzej czy później dupa siądzie. Real wziął ich na przeczekanie, "śmieszne" to by było jakby rzeczywiście tracili bramki ale skutecznie się bronili. Nie miałeś się do czego #!$%@?ć to starasz się i tutaj pada profesjonale słowo DEPRECJONOWAĆ wartość Realu na jakikolwiek sposób, nawet najbardziej żałosny

#mecz
  • 9
@Bolid: no tak, trenerzy ustawiają drużynę aby grała wysoki pressing tylko dlatego, że przecież oczywistym jest że siądą w którymś tam momencie xD! dziwnym jest to że gra siadła instant po tym jak zszedł Salah, tracili bramki czy nie, ale dopóki był na boisku to w 20 parę minut stworzyli sobie 9 sytuacji. Szanuję Real za ich ostatnie dokonania, ale trzeba być mocno zaślepionym żeby nie widzieć jakie mieli szczęście w
@mmr_: Salaha to nawet Rudiger potrafił wyłączyć z gry poza tym ŚMIESZNE TO BYŁO ŻE PRZEZ 25 MINUT SALAH NICZEGO NIE POKAZAŁ i również ŚMIESZNE TO BYŁO, ŻE LIVERPOOL PRZEZ 25 MINUT CIŚNIĘCIA REALU NIE POTRAFIŁ STRZELIĆ BRAMKI co za przegrywy
@Gaya_Deguchi: /taka tuza jak Ashey Young/ kobito ale ty się do dyskusji nie garnij jak oglądasz premier league od tego sezonu xD
@Bolid: Rosły silny Ramos kasuje najlepszego zawodnika gdyż umiejętności nie pozwalają mu na równą rywalizację przez cały mecz xD
kobito ale ty się do dyskusji nie garnij jak oglądasz premier league od tego sezonu xD


@mmr_: ogolnie obiecałam sobie nie gotować się jak mi ktoś przy dyskusji piłkarskiej od razu wypomina płeć, ale koleżko oglądam ligę angielską od 13 lat, więc daruj sobie "XD"