Wpis z mikrobloga

@Paranoia: jest jakiś zator z dostępem do gry - sklepy nawet nie mają. Ogunie to będę próbował to zmulić przy jednym posiedzeniu, ale realnie po 30 maja.
  • Odpowiedz
@Wonziu: pytam, bo zauważyłem, że ostatnimi czasy mało się dzieje na Twoim kanale, ale mam wrażenie, że strumyki dzieją się dość regularnie. Chyba przyuważyłem strumyk, którego na tubę nie przelałeś i stąd to wrażenie. Nie mogę ostatnio natrafić na streamy i została mi tylko tuba ;p

Dobrze kminię, że nie wszystkie livy dajesz na tubę?
  • Odpowiedz
@Paranoia: tak, ostatnio wszystko zostaje na twitchu. Chcę trochę powrzucać lepszej jakośściowo treści na tubę, ale zanim do tego dojdzie pewnie minie z rok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wonziu: No kruci. Szkoda, bo ostatnio, żeby na spokojnie i bieżąco być z Twoją Twórczością, to muszę polegać na tubie. Archiwum tłiksa jakoś dziwnie u mnie działało. No i poza tym to inne doznania, tak na tłiczu.
  • Odpowiedz
@Wonziu: W sumie to dawno nie sprawdzałem, ale już sobie nawyk wyrobiłem, że na tubie obczajam filmy. Tam z resztą ładnie pocięte, posortowane itd., a na tw@chu jakiś chaos zawsze był.
  • Odpowiedz