Wpis z mikrobloga

#gry #staregry #marvel (bo może ktoś spod tagu chciałby zagrać w coś w superbohaterskich klimatach)

Oni mogliby pokonać Thanosa!

Eh, Freedom Force, prawdopodobnie pierwsza po X-Menach grupa superbohaterów którą poznałem.
Mireczki grały, dobrze wspominają? A może pamiętacie jakieś inne produkcje z dawnych lat, które mimo, że miały potencjał, to sequela się nie doczekały?

https://youtu.be/8i0f18ra-E0
Pobierz Wink - #gry #staregry #marvel (bo może ktoś spod tagu chciałby zagrać w coś w superbo...
źródło: comment_dRgSeyaCXCXKtoHy4Sq0YNowaXLjo9nn.jpg
  • 6
@Wink: Te rasy były prze kozak jak w dodatku do starej dobrej Cyvilizacji 3 ( ͡° ͜ʖ ͡°) niestety dalej jestem lekko retro bo mój lapek z 1gb kartą grafy nie dzwiga nowych tytułów na wyjazdach a w domu na stacjonarnym nie chce mi sie grać.
@Szrapnel: Oj tak, chociaż nigdy nie przeszedłem drugiej kampanii musze przyznać, to było takie długie! Eh, wciąż mam płytę bodajże z Komputer Świat Gry xD
Sam ma retro sprzęt, nawet pierwszy Spellforce mi laguje, dlatego ogrywam setny raz Original War, swoją droga, też perełka która dzięki modom żyje dalej, ale kolejnej części niesamowicie brakuje
@Wink: Wiesz na kompie gram rzadko bo głównie służy mi do pracy czy hobby a służy już Laptok dobre 5 lat i jest zazwyczaj tak "Odpale se gre z dzieciństwa " wybierz jedno: zwiedziony.png albo Oż#!$%@?żyjedziękimodom.gif