Wpis z mikrobloga

@myszczur: Słuchawki bezprzewodowe są jednym z niewielu gadżetów, których zdobycie uświadomiło mi jak marne moje życie było bez nich. Pozdrawiam i życzę kolejnych miłych defekacji.
  • Odpowiedz
@tennlan: Ja mam takie, nie są idealne, przenosiłem się ze studyjnych AKG 240 Studio - bardzo dobre słuchawki, jednak brakowało mi tonów niskich, więc przesiadłem się na ten model JBL-a i na początku stwierdziłem, że grają jedynie poprawnie, ale po czasie doceniłem ich nowoczesne całkiem przyzwoite brzmienie, może po prostu się odpowiednio wygrzały, nie wiem, ale za tę cenę są to bardzo porządne bezprzewodowe słuchawki.
myszczur - @tennlan: Ja mam takie, nie są idealne, przenosiłem się ze studyjnych AKG ...

źródło: comment_GMsNukz56F64URaLZKrxjPytkNEkMWUF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@stachuprzytelefonie: @merqn: Kupiłem moduł BT na USB i podłączyłem do huba USB w monitorze. Według producenta trzymają 10 czy tam 11h. Ogólnie bardzo rzadko je ładuje, od zakupu (3 miesiące) jedynie trzy razy, ale słucham z nich jedynie po 22 i podczas pieszego powrotu #!$%@? z imprez. Zasięg mam na całym 50m2 mieszkaniu, dopiero na balkonie wymiękają. Nie pamiętam ile je ładuje, bo ładowanie zwykle odbywa się w
  • Odpowiedz