Wpis z mikrobloga

Mirki pisze jeszcze raz w czwartek dostałem telefon zakupiony przez allegro (huawei mate 8) z stan idealny (100% sprawny) tak napisał sprzedający. Od piątku mam problem z baterią telefon od 0 do 100% ładuje się 30-40min. Dzisiaj korzystając wyczymał 2 godziny (sot 1h,niżej zdjęcia) w dodatku wyłączył się przy 12 % ponowne uruchomienie nie było możliwe musiałem podłączyć pod ładowanie. Wada telefonu czy jednak bateri. Co jeżeli sprzedajacy nie chce przyjąć telefonu? Mam jakieś szanse żeby odzyskać pieniądze?
Link do aukcji:"http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7319310898"
#allegro #huawei #pomocy #prawo #telefony
Pobierz Wujekskubi - Mirki pisze jeszcze raz w czwartek dostałem telefon zakupiony przez alle...
źródło: comment_DKOn02wprlcT1KB91ayO4wclbqLrkZ13.jpg
  • 13
@Mam_beznadziejne_zarty brałeś na osobę fizyczna ale kupowałeś OD PRZEDSIEBIORCY. I wtedy masz prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość.
Jeżeli natomiast sam kupujesz na firmę od firmy to takiego prawa nie masz, podobnie jak w przypadku gdy jestes osoba fizyczna i kupujesz od osoby fizycznej.
@Wujekskubi ściągnij apke battery optimise I sprawdź co jest. Może przeinstalowanie romu też pomoże. Rzadko kiedy jest to uszkodzenie sprzętowe. Jak to jest os fiz to będzie ciężko z rękojmią. Łatwiej będzie na gwarancji