Wpis z mikrobloga

ale chyba nie wszystkie, raz jakiś jeden złapałam to się szło za glowe złapać tyle było syfu. Chyba ze od tamtej pory zmienili skład, ja już ich nie dotykam :)


@wyindywidualizowana_blond_multipla: Mam mocne wrażenie, że musisz mylić firmy. Wszystkie, które kupowałam (a wypróbowywałam już chyba każdy smak), mają w składzie warzywa+zioła+sól+olej. Nie mają nawet cukru, który bardzo często się zdarza, nie mówiąc o innym syfie.
Serio jestem zdziwiona.
  • Odpowiedz
@to_juz_przesada: to weganizm czy wegetarianizm?? weganie soi nie jedzą xD jak ty nie widzisz, że twoja szamka nie hula, to raczej słabo ci wchodzi wegetarianizm czy weganizm xD
edit: doczytalam, że jesteś wegetarianka, ale nie z powodów zdrowotnych, ale żeby nie krzywdzic zwierząt. lol. powodzenia ze zdrowiem po dawce ołowiu/aluminium z puszek, plus problemów z hormonami po soi xDDD kukurydza?? BRAWO!
sorry, ale to są podstawy diety weganskiej czy witarianskiej,
  • Odpowiedz
@Atencyjny-Kitku: argument na twoje debilne wymysły? Po prostu to co piszesz to antynaukowe brednie bez żadnego potwierdzenia w badaniach. C---a się znasz, ktoś ci nakładł bredni do pustej bani i teraz chodzisz i się ośmieszasz.
  • Odpowiedz
@to_juz_przesada: straszne brednie piszesz. gdzie masz jakikolwiek argument?! nie masz! jesteś tylko ideologiczna weganka, zero wiedzy i tylko pierdzielenie, że nie jesz mięsa, by zwierząt nie krzywdzic. nie znasz podstaw łączenia produktów, ogólnie wiedza stoi u ciebie na marnym poziomie :/ i ty uważasz, że to co jest na zdjęciu, to pożywne jedzenie. lol chyba masz coś z głową xD
gdzie witarianizm jest niezdrowy?? jak już coś piszesz, PODAWAJ ŹRÓDŁA
  • Odpowiedz
@neib1: widzę agresywny konkubent w akcji XDDDDD wraz z zerową wiedzą! hahaha, pierwszy raz spotykam stereotypowych 'wegan'. ty nawet koło weganizmu chłopie nie stałes xDDD
strasznie kulawo u ciebie z logiką u twojej różowej też XDDDDD

weganie xDDD kine xDDD
  • Odpowiedz