Wpis z mikrobloga

3 lata i 10 miesięcy musiało minąć, by przelać czare goryczy, sterta mizoginiztycznego gówna wpisywana pod tagami #przegryw i #stulejacontent przeszła granice wszelkiego smaku.

Tematy pod tagami

#1

Każda laska to cooorva, każda laska jest kijowa, żadna laska nie ma zainteresowań, żadna laska nie ma pasji ani przyszłości, laski to tylko worki na sperme.

#2

Nienawidzę swojego życia, jestem niski, nie mam szczęki, 27 lat i nie mam nawet spermy, cholerni normicy, ruchaja laski, a to przecież ja się lepiej ubieram niż te seby.

I na okrągło jedno albo drugie, wyzwanie Bogu winnych kobiet od najgorszych epitetow, tylko dlatego, że każda ma IQ większe niż krążki cebulowe i nie chce się wiązać z kimś kto w wieku 20-30 lat nie ma za sobą nawet pocałunku, nie mówiąc już nawet o strefie ekonomicznej, bo zmartwie was, LASKI LECĄ NA KASĘ - O tak, to szczera prawda, wiecie dlaczego? Dlatego, że chcą mieć u boku kogoś, kto jest w stanie zapewnić im bezpieczeństwo nie tylko fizyczne i psychiczne ale także materialne, kobiety wybierają takich facetów, bo z nimi po prostu da się wspólnie stworzyć prawdziwy związek.

A Ty co? Masz pryszczaty ryj, tłuste włosy, podniesienie 5kg to dla Ciebie wyzwanie, plujesz jadem na wszystkich szczęśliwszych od Ciebie, czyli na każdego, nie masz prawa jazdy, pracy, żadnych ambicji, dla społeczeństwa jesteś nikim.

Rest in peperoni.

#takaprawda #mowiejakjest #oswiadczenie
  • 7
bezpieczeństwo nie tylko fizyczne i psychiczne ale także materialne, kobiety wybierają takich facetów, bo z nimi po prostu da się wspólnie stworzyć prawdziwy związek.

A Ty co? Masz pryszczaty ryj, tłuste włosy, podniesienie 5kg to dla Ciebie wyzwanie, plujesz jadem na wszystkich szczęśliwszych od Ciebie, czyli na każdego, nie masz prawa jazdy, pracy, żadnych ambicji, dla społeczeństwa jesteś nikim.


@Kvazar: dużo jest pań które też są nieudacznicami według twojej definicji, a