Wpis z mikrobloga

@DetektywPerspektyw: ciekawe czemu najwięcej zielonek udziela sie na patostreamach XD
A co do sytuacji 'prezesa', chlał odkąd zaczął streamować, robił z siebie pajaca żeby dostać donate, chlanie i robienie z siebie pajaca doprowadziło do tego że własna matka miała go dosyć i wyniósł się z domu, dalej chlanie ćpanie i robienie z siebie pajaca doprowadziło do tego że znęcał się nad dziewczyną która ewidentnie miała zaburzenia psychiczne, dalej skończył na showupie
@marcin343: Ale nie obrażam nikogo że założył nowe konto, po prostu ciekawi mnie dlaczego tyle zielonek sie tutaj udziela, zauważ że w tym poście o rafatusie na 6 użytkowników sa 4 zielonki :P. A na Twoje prostackie zaczepki nie mam zamiaru odpowiadać, idź się dowartościowywać gdzie indziej ( )
@Amazing_High94 A na Twoje prostackie zaczepki nie mam zamiaru odpowiadać, idź się dowartościowywać gdzie indziej

Teraz runie twój śmieszny świat ale własnie odpisałeś na moj komentarz
Co do zielonek serio dziwi cie że przybywa osob na wykopie po tym jak o szczatusie pisały gazety ,mowił tvn ,superstacja,telewizje śniadaniowe,inne portale??! Kiedyś rafatus brylował jedynie w necie jak kogoś temat nie interesował to nawet nie wiedział ze istnieje coś takiego jak patostreamy po tym
@SVETER dobra ale to bełkot pijaka jak mijasz na ulicy jakiegoś pijanego mietka ktory coś tam do ciebie napyskuje to też z nim jedziesz miesiącami jak z burą suką czy olewasz cudaka ?ustalmy fakty my jesteśmy trzeźwi rafatus jest zalogowany w innej czasoprzestrzeni ktoś musi być mądrzejszy ,kto jego pijackie bredzenie traktuje serio? Taki gural kiedyś wydał wojne wykopowi świadomie na trzeźwo chciał afery tu rozumiem odbicie piłeczki tym bardziej że padło