Wpis z mikrobloga

@czuczer Prowadzę internetowo firmę związaną z reklama, głównie B2C, rozliczenie na zasadzie wykupienia konkretnego pakietu co X czasu. Chciałbym rozwiązać problem z płatnościami nie w terminie, bo niestety Polacy mają z tym problem. Opóźnienia po 2-3 tyg to norma.
@liptonforte: korzystam z usług subskrypcyjnych. MS, Netflix, domena, serwery etc przy usługach wykupionych od firm w PL drażni mnie brak automatów PP, dostaję maila z przypomnieniem i FV proforma potem przelew FV etc.
@liptonforte tak. Ale bezobsługowej. Czyli place za uslugę z gory. Info, że przedłużenie jak nie chce jeden klik i po sprawie. Zmiana warunkow czy tam wariantow klik i koszta proporcjonalnie. W bankach jest coś takiego jak polecenie zapłaty tylko nie wiem jak to wygląda od strony usługodawcy. I czy się to sprawdzi w twoim modelu. Ciekawe jakie koszta paypal ma za obsługę jak w Netflix i Microsoft? Ciekawe ile osób korzysta z
@liptonforte jeszcze jeden model który możesz rozważyć. Z ms azure czy aruba vps. Wpłacasz kwotę i w tej kwocie masz usługi. To tyle tamto tyle etc. Modele to jedno jak ogarniesz obsługę płatności. Daj znać jak będziesz chciał czy w komentarzu czy na priv bo jestem ciekaw jak to wygląda w pl