Wpis z mikrobloga

@ChempyTuj: w takim razie cofam swoje słowa. Osoba którą bawi agitacja polityczna ku dobru własnemu w przyszłości jest idiotą bez wyobraźni. Media całkowicie wypleniły jakiekolwiek poczucie zaangażowania społecznego w większości narodu i wyśmiewają jakiekolwiek aktywności w sferze prywatnej.

Skoro polityka dotyczy sfery prywatnej każdego Polaka, to dlaczego nie można aktywizować własnej prywatnej przestrzeni w celu politycznym?
@ropucha_paskowka: hmm, czyli z oszołoma awansowałem na idiote bez wyobraźni... łatwo rzucasz obelgi przez internet. Z tą agitacją to zależy od tego jakie to jest hasło. Hasła tego typu jakoś do mnie nie przemawiają, bo trącą dla mnie oszołomstwem i jakąś polityczną sektą (które istnieją z obu stron).
@ChempyTuj: ja tam to traktuję jako element "świeckiego, demokratycznego państwa".

O ile osobiście nie popieram tego typu działania, to jednak fakt, że to wisi tam tak długo, a autor chodzi na wolności pokazuje, że o jakiejś dyktaturze w PL na chwilę obecną nie może być mowy.

Przypominam, że w Syrii za splunięcie na obraz prezydenta jest kilka lat w więzieniu z torturami jako wróg systemu.