Wpis z mikrobloga

  • 122
Dla plusujących ten wpis urządzam #rozdajo
Wymagania: staż na wypoku więcej niż 700 dni
W przypadku wygrania przeze mnie kwoty 4cyfrowej i większej dokonam zakupu dowolnej rzeczy we wskazanym przez wylosowanego sklepie online o wartości odpowiednio: 700, 7000, 70000 zł zależnie od miejsc dziesiętnych wygranej.
Czas do losowania.
ese89 - Dla plusujących ten wpis urządzam #rozdajo
Wymagania: staż na wypoku więcej n...

źródło: comment_eFSVqo9p9tmv8o5VROMiRkyoCsKTXtjM.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Przeprowadziłem losowanie przez #mirkorandom i oznajmiam, że zwycięzcą został @Ant-Man
Tak jak wspominałem, nagroda będzie do zrealizowania w dniu moich siódmych urodzin na wykopie! Gratuluję zwycięzcy i wszystkim pozostałym za udział w rozdajo. To nie ostatnia taka akcja, bądźcie czujni!
  • Odpowiedz
@ese89: ouuu, kłaniam się nisko :P teraz pytanie, co jak, gdzie kiedy? :D Przede wszystkim wszystkiego najlepszego, ja tam już widzę u Ciebie na profilu "od 7 lat na Wykopie" także nie wiem kiedy i jak i po co się zgłosić :P
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Ant-Man da się to sprawdzić, ale to już Twoja w tym głowa żeby to ustalić i wystarczy że dasz dzień przed znać co zamawiasz. W moim ostatnim wpisie jest opisana nagroda. Myślę że ogarniesz ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@ese89: No tak, jak wygrasz kwotę w totka 4 cyfry i więcej :D to wtedy dopiero będę się martwić. To kiedy to losowanie? Było 24.05 czy będzie 24.06 bo nie mogę doczytać z kwitu, a się nie znam :P
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Ant-Man oj kolego, trochę nie doczytałeś. Ale nie mogę już podpowiadać, bo wszystko jest podane! Więc napisz jak to rozkminisz :p
  • Odpowiedz
@ese89: 35pln zamówienie na Pyszne! xD
Teraz pacze, że ~11 miesięcy temu miałeś 6 rocznice na wypoku, więc za jakiś ~miesiąc pyknie rzekoma 7.
Weź Ty mnie nie poddawaj takim zagadkom po kilku browarach, dziś otworzyłem sezon kąpielowy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz