Wpis z mikrobloga

Mostem w #tczew można przejechać rowerem? Bo wiem, że jest zamknięty natomiast może tylko dla samochodów (pamiętam, że była taka wielka brama/krata zagradzająca przejazd). Ew. jak jest z mostem kolejowym? Nieraz mają one z boku "kładki" gdzie można spokojnie przejść lub nawet przejechać rowerem. Wiem, że na południe jest DK22, ale już tam byłem, a chętnie bym sobie śmignął tym starym mostem.

#gdansk bo może wiecie, a populacja Tczewian na Wykopie nie powala.
metaxy - Mostem w #tczew można przejechać rowerem? Bo wiem, że jest zamknięty natomia...

źródło: comment_TI0l6fhlwNaAaQ8gF7MaGmIZpPuXvT9y.jpg

Pobierz
  • 15
@metaxy: z tego co wiem to jest zamknięty zarówno dla pieszych, rowerzystów i samochodów. Odnawiają go. Ale jadąc pociągiem widziałem śmiałków, którzy się przeprawiali na druga stronę rzeczki. Z tym, ze ręki sobie nie dam uciąć.
@metaxy: Nie ryzykuj. Jakiś czas temu mój ojciec odważył się pojechać pociągiem z Gdańska do Tczewa i w nim zasnął. Obudził się w stacji obok, za Tczewem, wszedł na most około 23, a jak dotarł do końca to już czekało na niego dwóch panów w ciemnych mundurach z bloczkiem mandatowym :D
@metaxy: 300 albo 500. Masz zaspawane wejście, więc musisz się postarać żeby tam wejść + na samej drodze przez most masz dziury przez które w dobrym wypadku spadniesz do Wisły. Jakiś czas temu była historia co dziewczyna szła kładką dla pieszysz i wpadła do wody bo nie zauważyła dziury.