Wpis z mikrobloga

@grzylen: Pobocze – część drogi przyległa do jezdni, która może być przeznaczona do ruchu pieszych lub niektórych pojazdów, postoju pojazdów, jazdy wierzchem lub pędzenia zwierząt.

A chodnik to tam tak piaskiem #!$%@?, że nie odróznia się od drogi po prawej (patrząc wg pierwszego zdjęcia)
@grzylen na straż miejska, a jak nie to maila śpij do nich ze zdjęciami. Z własnego doświadczenia wiem, że jak nie będzie oficjalnego papierka z nakazem przelewu to nie będzie poprawy :(
@Bachal: To fakt - chodnik #!$%@? ale to przez jeżdżenie po nim jak po drodze.

@r3kc4H: Tak jak napisałem aby mogli cokolwiek zrobić są im potrzebne moje zeznania na papierze! Kiedyś straciłem na to ponad godzinę z życia bo po wysłaniu e-maila dostałem wezwanie do SM w charakterze świadka... zdjęcie im nie wystarczy żeby skierować sprawę dalej!
@grzylen to nie wiedziałem. Wszędzie trąbią o tym że można samo zdjęcie wysłać czy w radiu Szczecin czy na stronach, jednak okazuje się że nie. Nigdy nie testowałem tej drugiej wersji, zazwyczaj telefon wystarczał.
@grzylen: ja tam mówie "panie strażnik, chodnik zablokowany, z dzieckiem po ulicy muszę biegać" i wysyłają patrol.
Robię tak tylko jak chamsko ktoś zastawi przejście, schody, wyjście z mojej posesji i faktycznie nie ma jak przejść.