Wpis z mikrobloga

Kuuurwa, czekałem od lat na zajebiście zrobioną 2WŚ. Czołg Tygrys #!$%@?ący mur we francuskim miasteczku, ostrzał z MG42, Omacha Beach na 64p Szturm, Świist Sztukasów #!$%@?ących w kolumnę czołgów, klimat Kompani Braci, Spadochroniarzy pod Arnhem ALE #!$%@? NIE BO TRZEBA ZMIESZAĆ MAD MAXA Z FORTNITEM I CODEMWW2. Do tego dolać lewicowego sosu tysiąca feministek, posypać drobinkami gówna jakiegoś europosła i wydać to pod marką BATTLEFIELD.

"Never be the same" - tu akurat mówili prawdę.... eeeechhh
#battlefield
  • 15
  • Odpowiedz
@Stan_Przedzawalowy: nie graliśmy jeszcze bo dopiero wyjdzie. Na razie streamerow na testy pozapraszali tylko. Post scriptum zaczynał jako mod do Squad. Twórcom jednak spodobał się na tyle, że udostępnili kod twórcom moda i będzie z tego pełnowartościowa gra na podwalinach Squada. Szczerze to po trailerze sądzę, że nowy bf nie będzie miał startu do PS.
  • Odpowiedz
czekam od lat na zajebiście zrobioną 2WŚ


@Zalewany: Company of Heroes wyszło w 2006. Co się z Tobą dzieję od 12 lat? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym, hurr-durr, wiadomo, że lewaki najstraszniejsze. Tylko czemu ludzie prują się o produkt korporacyjny obliczony na zarobienie jak najwięcej pieniędzy? W dodatku od lat wiadomo, że tytuły AAA rzadko mają co wspólnego z prawdą historyczną.
  • Odpowiedz
@Stan_Przedzawalowy Klucz juz mam, ale czekam na weekendowe playtesty. Za to gralem w SQUAD, na ktorego kodzie zrodlowym bazuje PS. Ja jestem na tak ( ͡º ͜ʖ͡º) Jak rozpoczna sie testy to wtedy bede mogl sie wiecej wypowiedziec. Ale juz teraz mowia, ze gra sie w to jak w skonczony produkt.
  • Odpowiedz