Wpis z mikrobloga

Miał ktoś z Mirków do czynienia z promocją Samsunga, gdzie przy zakupie nowego telefonu otrzymujemy kupon podnoszący wartość naszego starego smartfona? Stronka do odskrzedaży nazywa się https://samsung.kupimyto.pl/
Wysłałem im mojego starego Samsunga Galaxy S5 w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Został wyceniony na 280zł plus 250zł ze wspomnianej promocji. Według ich speców okazało się, że odkleja mi się szkło od ekranu. Dokładnie obejrzałem sprzęt przed wysyłką i nie zauważyłem niczego takiego, mam też kilka fotek, gdyż przeczuwałem, że mogą być jakieś problemy. Wczoraj otrzymałem maila, gdzie padła kwota jaką są w stanie zaoferować za telefon. Uwaga, aż całe 1,80zł! Tak, dobrze widzicie 180 groszy. Oczywiście poprosiłem o zwrot telefonu. Ciekaw jestem waszych doświadczeń z tą firmą.

#samsung #telefony #pytanie #kupimyto
  • 6
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
Tak, dostalem kasę. Polecam odsylac tylko sepsute telefony, bo za pierwszym razem wyslalem sprawny i beznadziejnie go wycenili, zanizyli wartosc do 1,8zł pomimo ze telefon byl w bardzo dpbrym stanie i w pelni sprawny. Oczywiscie nie zgodziłem sie na ta oferte i odeslali mo go.
  • Odpowiedz