Wpis z mikrobloga

@djlasuch zamawiane z uk od producenta, szło z 2 tygodnie, sprawuje się dobrze chociaż czasem wkurza (plusy i minusy , porównanie do PoGo+ rzeczywiście walkowane były już setki razy).
Mam to i to: z najważniejszy roznic: pogo+ musisz nacisnąć guzik żeby złapać, go-tcha łapie sama. Bateria w go-tcha pada szybciej (ładuję raz na kilka dni). A reszta jest w sumie podobna.
@djlasuch zamawiałem z amazon.co.uk, koszt ok 160 PLN, sprawuje się dobrze, chociaż łapie takie same zamuły na androidzie jak go+. Jestem zadowolony i nie zamieniłbym na plusa.
@psz_: @Soczi: Panowie mieliście jakiś problem z parowaniem? W ustawieniach bluetooth twierdzi, ze ma zły pin lub hasło a w samej grze mimo, że widzi opaskę to jest wyszarzona i za każdym razem failed connection. ;/
@djlasuch spróbuj odparować go-tcha w ustawieniach bluetooth, odparuj też połączenie w samym go-tcha (ostatnie menu po "wibracji" przez dłuższe przytrzymanie przycisku)... Nie wiem czy pomoże. Pin to chyba wpisywalem 0000.
@psz_: Nie, wyjąłem z opakowania i od początku problem, chciałem ją zresetować ale po 10ciu podłączeniach do ładowania jak piszą w instrukcji nic się w sumie nie dzieje.